1453 Osmanlı Bayilik & Franchising Şartları

  • 1453 Osmanlı
  • 1 Başvuran Sayısı
  • 362 Görüntülenme Sayısı
  • Bayilik İçin Başvur!


Ülke TÜRKİYE Yer Seçimi Var
Kuruluş Yılı 2016 Şube Adet 29
Yatırım Bütçesi 500.000 TL Firma Yetkilisi 1453 Osmanlı
Başlangıç Bedeli 500.000 Firma Mail info@1453osmanli.com
Ortalama Kâr Oranı - Firma Telefon 0 553 099 10 01⁠
Firma Web Sitesi http://1453osmanli.com/

1453 Osmanlı Bayilik

Osmanlı mutfağının en seçkin örneklerinin sunulduğu 1453 Osmanlı, bayilik almak isteyen girişimcilerin ilgi odakları arasında yer alıyor. Osmanlı esintisi taşıyan mimarisi ve modernizasyon anlayışı bu firmayı, bayilik veren firmalararasında özel bir konuma taşıyor. Hem cafe hem de restoran özellikleri sergileyen 1453 Osmanlı şubeleri doğru lokasyonda açıldığında yatırımcılarına büyük  bir karlılık bırakıyor. 

Sağlıklı beslenme anlayışının giderek hakimiyetini arttırdığı günümüzde hedef kitlesinin yoğun ilgisiyle karşılaşan 1453 Osmanlı, yatırımcılara hiçbir zaman ölmeyecek gıda sektöründe faaliyet gösterme şansı sunuyor. Güler yüzlü hizmet anlayışı, muhteşem atmosferi ve fark yaratan menüsüyle Osmanlı’nın hüküm sürdüğü topraklardaki lezzetlerle hedef kitlesini buluşturuyor. 

Bulgaristan, Yunanistan, Etiyopya, Ukrayna, Hırvatistan, Ürdün, Lübnan, Yemen, BAE, Macaristan ve Mozambik gibi ülkelerin mutfaklarından izler taşıyan 1453 Osmanlı menüsü; kahvaltı yapmak isteyenlere de tam tekmil akşam yemeği yemek isteyenlere de kapılarını açıyor. Çok çeşitli menüsü, tatlıları ve farklı aperatifleri ile beğeni toplayan marka uygun fiyat politikasıyla da piyasadaki konumunu güçlendiriyor. 

1453 Osmanlı Bayilik Şartları

Bayilerine yer seçimi, bölge koruması, pazarlama, personel ve eğitim desteklerini sunan marka isim bedeli hakkı olarak 50.000 USD, proje bedeli olarak 30 bin TL, aylık cirodan %5 ve royalty fee almaktadır. Yatırım maliyeti 500 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiklik gösteren firmanın bayilik şartları marka değerini korumaya yönelik olarak titizlikle belirlenmektedir. 1453 Osmanlı bayilik alabilmek için bulunan işletmenin en az 300 metrekarelik bir alana sahip olması gerektiği de bilinmektedir. 

1453 Osmanlı firmasının bayilik vereceği kişilerden ilk beklentisi işletmelerin açılacağı lokasyonların alanı ve konumuyla ilgilidir. İşlek caddelerde, insan trafiğinin fazla olduğu bölgelerde ya da AVM’lerde yer almasını istedikleri işletmelerin cephesinin en az 10 metre olması şartı öne sürülmüştür. 1453 Osmanlı konseptinin açıkça sergilenmesi gerekliliğinin yanı sıra firma bayilik vereceği girişimcilerden bahçe, teras ve otopark kolaylığı olan bölgeleri önceliklendirmesini istemektedir. 

1453 Osmanlı bayilik şartları lokasyon kriterleri ile sınırlı değildir. Bayilik alacak girişimcilerin özverili olmasını talep eden marka girişimcilerinden gün boyu işletmeyle ilgilenilmesini, personel ve finans yönetimi alanlarında deneyim sahibi olunmasını da istemektedir. 

1453 Osmanlı Bayiliği Açmak İçin Gereken Minimum Bütçe

En az 300 metrekarelik lokasyon bulma şartı sunan 1453 Osmanlı firmasının bayisi olabilmek için gereken minimum bütçe, işletmenin açılacağı lokasyona ve işletmenin alanına göre değişiklik gösterse de 500 bin TL ile 1 milyon TL arasındadır. Yüksek karlılık sunan marka bayilerine bilindik bir markanın adını kullanma hakkını sunmaktadır. 

Geniş menüsü, dikkat çeken konsepti ve bayilerine sunduğu desteklerle rakiplerinden bayilik verme sürecinde sıyrılan 1453 Osmanlı, bayileri ile güven ve sevgiye dayanan iş ortaklıkları kurmayı amaçlamaktadır. Bayiler tarafından bulunan lokasyonları kendi mimarlarıyla dekore eden ve mağazaları yatırımcılara anahtar teslimi bırakan firma; marka değerlerinin ve hizmet anlayışının net bir şekilde benimsenmesi için hem yatırımcılara hem de personellerine eğitim desteği sunmaktadır. 

 

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu firma için yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!

Bayilik Başvurusu Yapanlar


İlk bayilik başvurusu yapan sen ol!

Bayilik İçin Başvur!