Aksa Elektrik Sat. A.ş. Bayilik & Franchising Şartları

  • Aksa Elektrik Sat. A.ş.
  • 1 Başvuran Sayısı
  • 803 Görüntülenme Sayısı
  • Bayilik İçin Başvur!


Ülke Türkiye Yer Seçimi -
Kuruluş Yılı 2004 Şube Adet 75
Yatırım Bütçesi 50000 TL Firma Yetkilisi Aksa Elektrik Bayilik
Başlangıç Bedeli 50000 Firma Mail info@aksaelektrik.com.tr
Ortalama Kâr Oranı 50000 Firma Telefon 444 4 610
Firma Web Sitesi http://www.aksaelektrik.com.tr

Aksa Elektrik Bayilik Hakkında

Kazancı Holding iştiraklerinden biri olan Aksa Elektrik Satış A.Ş, 2004 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan aldığı lisans ile piyasa düzenlemeleri dahilinde tüm Türkiye genelinde son kullanıcılara elektrik satışı yapmaya başlamıştır. Aksa Elektrik, enerji sektöründe ikili anlaşmaların önünün açılması ve serbest tüketici limitinin düşmesiyle birlikte elektrik satış çalışmalarına hız verip, serbest tüketici limitini geçen tüm tarife gruplarına tüketim ayrımı gözetmeksizin doğrudan elektrik tedariki sağlamaktadır. AKSA Elektrik, sahip olduğu üretim gücü, yatırımları, güçlü finansal yapısı, grup şirketleri ile entegre oluşumu ve Türkiye geneline yayılan geniş hizmet ağı ile her daim müşterilerine güven verip kaliteli hizmet sunarak sektöre öncülük etmektedir.


Sektörün lider enerji firmalarından biri olan AKSA Elektrik Türkiye genelinde var olan 100’ü aşkın bayilik ağını genişleterek enerjisiyle gücüne güç katacak yeni iş ortakları arıyor.

Türkiye genelinde yeni bayilerini arayan Aksa Elektrik, yepyeni fırsatlar sunarak, büyümeyi hedefleyen, müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, nitelikli yeni girişimcileri aralarına bekliyor.

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu firma için yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!

Bayilik Başvurusu Yapanlar


M*** K*** 14 Mayıs 2020 Perşembe
TEKİRDAĞ BÖLGESİ İÇİN B,İLGİ ALMAK İSTERİM.