Cms Me ve a Bayilik & Franchising Şartları

  • Cms Me ve a
  • 1 Başvuran Sayısı
  • 78 Görüntülenme Sayısı
  • Bayilik İçin Başvur!


Ülke Almanya Yer Seçimi -
Kuruluş Yılı 2014 Şube Adet 0
Yatırım Bütçesi 50000 TL Firma Yetkilisi Merve Kadik
Başlangıç Bedeli 50000 Firma Mail info@cmsmea.com
Ortalama Kâr Oranı 45 Firma Telefon 0533 455 77 63
Firma Web Sitesi cmsmea.com

Sıhhi Tesisat Malzemeleri Hakkında

Siz de Mağazanızda Alman Kalitesini Rekabetçi Fiyatlarla Görmek İster misiniz?
Üstelik ürün standınız ve montajı, promosyon desteğinizle birlikte...
Toplu satış/proje, dağıtım ağı ve perakende satışlarınızda Alman kalitesiyle rekabetçi fiyatlara sahip olabileceğiniz ürünler için OCEA çözüm ortağınız olabilir.
Alman kalitesinin dünyanın en iyi kartuş markası Sedal ve dünya lideri perlatör markası Neoperl gibi Avrupa malzemeleriyle birleşmesiyle üretilen OCEA markalı ürünler, iyi tasarımın her zaman yüksek fiyat ödemeyi gerektirmediğini kanıtlıyor. 
OCEA, marka DNA’sının temel bir segmenti olarak müşterilerine her zaman en yüksek kaliteyi sunar. Ürünlerimiz için tüketiciye konutlarda 5, kamu kuruluşları ve projelerde ise 2 yıl üretici garantisi sunuyoruz.
OCEA markasını da bünyesinde bulunduran CMS ME&A, Steinberg, HEWI, MEPA gibi Alman sıhhi tesisat markaları başta olmak üzere, dünyanın dört bir yanından önde gelen inşaat malzemesi markalarının, Ortadoğu, Afrika Doğu Akdeniz ülkeleri ve Türkiye’deki tek yetkili temsilcisidir. 
CMS ME&A, inşaat ve sıhhi tesisat sektöründen deneyimli yöneticiler tarafından, Ortadoğu ve Afrika bölgesinin inşaat sektöründeki en üst düzey banyo ve sıhhi tesisat ürünleri ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Her fiyat seviyesine uygun ürün portföyümüz sayesinde, sizlere tek bir noktadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılama sözü veriyoruz.
CMS ME&A, dünyanın dört bir yanından inşaat malzemelerinin 40’ı aşkın ülkede Satış, Pazarlama & Dağıtımında müşterilerine mükemmeli sunar.
Deneyimli bir dağıtım şirketi olarak, CMS müşterilerine satışta ve satış sonrasında en iyi hizmeti sunmak için yoğun çaba harcar. 

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu firma için yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!

Bayilik Başvurusu Yapanlar


O*** C*** 9 Mart 2020 Pazartesi
Merhaba cms ailesi kktc de sizlerle durust saygi dolu bir sekilde calismayi istiyoruz