Cooperandhunter Bayilik & Franchising Şartları

  • Cooperandhunter
  • 0 Başvuran Sayısı
  • 567 Görüntülenme Sayısı
  • Bayilik İçin Başvur!


Ülke Kanada Yer Seçimi Var
Kuruluş Yılı 2015 Şube Adet 30
Yatırım Bütçesi 10000 TL Firma Yetkilisi Gülay Çalim
Başlangıç Bedeli 10000 Firma Mail info@cooperandhunter.com.tr
Ortalama Kâr Oranı 50,000 Firma Telefon 0 224 272 79 75
Firma Web Sitesi www.cooperandhunter.com.tr

CooperandHunter Klima Bayiliği Hakkında

Kanada menşeli bir Dünya Markası olan CooperHunter İklimlendirme konusundaki yirmi yılı aşkın deneyimi, sağlam alt yapısı ve Teknik özellikleri bakımından en üst düzeyde bir Teknoloji takipçisi olduğu için bugün Avrupa Ülkelerinde “en çok satan klima” olarak bilinmektedir.
Ülkemizde bu sezon faaliyetlerine başlayan CooperHunter, Türkiye Genel Distribütörü olarak şirketimizi yetkilendirmiş olup, birçok komşu ülkelerinin satışları da şirketimiz üzerinden gerçekleştirilecektir.

Tüm klima tip ve modellerini içeren büyük ürün yelpazesi ile, özellikle Balkanlardaki birçok büyük tesis ve kurumun İklimlendirme Projelerinde CooperHunter adını görebilirsiniz.
Split klima, Kaset Tipi klimalar, Ayaklı (Salon Tipi), Çatı arası/Kanallı klimalar, Yer-Duvar Tipi klimalar, VRF ve tüm Merkezi sitem klimalarla bu sezon pazara girmeye hazırlanmaktadır. İlk Etapta Inverter klimalar ve 410 gazlı on/off tipi klimalarımız gelmektedir.

Inverter klimalarımızın Wifi donanımlı olmaları da evinize veya işyerinize uzak bir yerden bile cep telefonunuzla ortamı soğutma/ısıtma imkanının sağlamış olmaktadır.
Kaliteyi ekonomik şartlarda sunmakta olan CooperHunter ++A++ değerdeki özellikleriyle çok az elektrik sarfiyatıyla çok yüksek verim alacağınız ürünleri pazarımıza sunmaktadır.
Ürünlerimiz sadece yetkili Satış Bayilerimiz aracılığıyla satılmaktadır.

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu firma için yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!

Bayilik Başvurusu Yapanlar


İlk bayilik başvurusu yapan sen ol!

Bayilik İçin Başvur!