Defacto Bayilik & Franchising Şartları

  • Defacto
  • 192 Başvuran Sayısı
  • 84 Görüntülenme Sayısı
  • Bayilik İçin Başvur!


Ülke TÜRKİYE Yer Seçimi Var
Kuruluş Yılı 2003 Şube Adet 464
Yatırım Bütçesi 1000000 TL Firma Yetkilisi Defacto
Başlangıç Bedeli 1000000 Firma Mail defacto.online@hs03.kep.tr
Ortalama Kâr Oranı - Firma Telefon 0850 222 27 15
Firma Web Sitesi www.defacto.com.tr/

Yüksek gelir getiren yatırımların başında giyim sektörünün geldiği biliniyor. Özellikle bayanların gerek modayı takip etme gerek şık olma arzusu giyim sektörünü en karlı iş alanlarından biri haline getiriyor. Bu alanda yatırım yapmak isteyen kişiler genellikle popüler ve marka bilinirliği yüksek olan firmaların bayiliklerini almayı tercih ediyor. Türkiye’deki 200 civarındaki mağazası ile ön plana çıkan ve sektörde belirli bir paya sahip olan Defacto pazarda en bilinen isimler arasında yer alıyor ve bayilik veren firmalar arasında sıklıkla tercih ediliyor.

Defacto bayilik fırsatları yatırımcıların tabiri caizse aklını başından alıyor. Çünkü bu marka sürekli gelişim ve değişim felsefesini çok başarılı bir şekilde yansıtıyor. Kurumsal kimliğini sürekli ileri götüren Defacto bayilik süreçlerini bir hayli sıkı tutuyor.

Defacto Bayilik Yatırım Bedeli Ne Kadar?
 

Defacto bayilik teminat ve Defacto franchise bedeli ile ilgili bilgiler Defacto bayilik forum aramalarında da yer alıyor. Markanın bayilik koşullarının sık sık değişiklik gösterdiği biliniyor. Bu nedenle en kesin ve güncel bilgileri alabilmek için Defacto bayilik iletişim numarası olarak 0850 222 27 15 numaralı müşteri hizmetleri numarası kullanılabiliyor.

Türkiye’nin en büyük giyim mağaza zincirleri arasında yer alan Defacto bayilik almak isteyen girişimciler için en avantajlı seçenekler arasında yer alıyor. Hızlı büyümesini kaliteli ve ekonomik ürünleri ile destekleyen marka yurt içindeki ve yurt dışındaki büyümesini sürdürebilmek için bayilik vermeye devam ediyor. Sektörün en fazla ve en etkin reklam veren markaları arasında yer alan Defacto sürekli büyüyen cirosuna bayilerini de ortak ederek karlı birer işletme haline gelmelerinde önemli bir rol oynuyor.

Defacto Bayilik Almanın Avantajları Nelerdir?

Marka bayilik verdiği girişimcilerin gerekli yatırım sermayesine sahip ve sektörde deneyimli olmasını talep ediyor. Mağazaların açılması için alışveriş merkezleri ve insan yoğunluğunun fazla olduğu işlek caddeler tercih ediliyor. Cadde mağazalarının iki ya da daha fazla katlı olması gerekiyor. Alışveriş merkezleri dışında konumlanan mağazaların minimum 120 metrekare satış alanına sahip olmasına dikkat ediliyor.

Marka bayilik almak isteyen girişimciler için en uygun lokasyonun tespit edilmesini sağlıyor ve mağaza anahtar teslim olarak hazırlanıyor. Mağazada müşterilerin satışına sunulacak olan ürünler merkez tarafından gönderiliyor. Eksilen her ürün için markanın güçlü tedarik sisteminden yararlanılarak herhangi bir müşteri talebinin karşılanamaması riskinin önüne geçiliyor.

Defacto mağazalarında çok geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor ve her ürünün kar marjı farklılık gösteriyor. Bununla birlikte ortalama %40 civarında bir kar marjı sağlandığı kabul ediliyor. Marka mağazalarında başka markalara ait ürünlerin satılmasına izin vermiyor. Bayilik verdiği girişimcilerin sektörel deneyime sahip olmasına büyük özen gösteren Defacto, bayileri için bölge koruması desteği de sunuyor. Ayrıca merkez tarafından yürütülen reklam kampanyaları ve düzenlenen indirimler sayesinde bayiler de ürünlerini daha geniş bir müşteri kitlesine ulaştırma ve karlılıklarını artırma avantajını elde ediyor. Ürün kalitesinin yüksek ve fiyatlarının ekonomik olmasının yanı sıra, her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesi sayesinde Defacto ürünleri giderek daha fazla tüketici tarafından tercih ediliyor.

Erkek, kadın, genç ve çocuk ürünleri sunan markanın ürünlerini kendi mağazalarında satmak isteyen girişimciler için Defacto’nun kurumsal ve toptan satışı da bulunuyor.

Tekstil sektöründe faaliyet göstermeye karar verdiyseniz siz de Defacto ile ilet

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Can yücel 17 Ocak 2021 Pazar
Merhaba Osmaniye Düziçi ilcesindeyim nüfus 100000 dükkan çarşı merkezde 170 M2 en büyük dükkanlardan birisi bayilik istiyorum sizden haber bekliyorum
Mehmet erol 15 Ocak 2021 Cuma
Hayır işler Şanlıurfa Viranşehir'de yaşıyorum yaşadığım şehir 200 bin nüfusa sahip züccaciye sektöründe iki tane mağazam var ayrıca korkmaz bayisiyim ve sanayi sektöründe iki adet oto yedek parça mağazam var sizin mağazanızdan alışveriş yapıyorum bu işede ilgim büyük şirket sahibiyim başaracağım dan eminim
Fatih TÜNER 18 Aralık 2020 Cuma
Hakkâri yüksekovadan iletişim halindeyim nufusu 119.000'e yakın konu hakkında bilgi alabilir miyim? Teşekkürler...
Enre aykul 14 Aralık 2020 Pazartesi
Kütahya Emet ilçesinde defakto lcw katon bulnmuyor gelismekte olan bir ilçe 15 bin nüfüsu var merkezde bir yerimiz var oraya defakto markasıni getrmek istiyorum bayilinizi almak ve en iyi şekilde temsil etmek isterim
Mehmet Demircioğlu 9 Kasım 2020 Pazartesi
Merhaba diyarbakırın Ergani ilçesinde yaşıyorum yaklaşık nüfus 300000 gelişmekte olan bi ilçe netice itibari ile ilçemizde Betek koton be Lcw var ürün yelpazesi defacto gibi geniş ve ekonomik deil bu sebepten ütürü bayilik almak isterim sizden
Ahmet korkutata 19 Ocak 2020 Pazar
İzmir Torbalı da kazım direk cad sinde en işlek cade kendi mülküm dükan 165 m2 zemin batar 100 m2 kat 1.150 m2 ve dükan arkasında birleşebilir dükan nim var 250 m2 ve bodrum var 150 m2 var kedim işletmek istiyorum bayilik istiyorum cevap verirseniz memnun olurum

Bayilik Başvurusu Yapanlar


M*** G*** 18 Haziran 2021 Cuma
Samsun city mall alışveriş merkezinde mağaza açmak istiyorum konuyla ilgili olarak sizlerle irtibat kurmak ve bayilik şartları hakkında görüşmek istiyorum. Konuyla ilgili olarak geri dönüş sağlayabilir misiniz ? İyi çalışmalar
M*** E*** 18 Haziran 2021 Cuma
Merhaba bayilik almak istiyordum iletişime geçebilir misiniz
H*** H*** 18 Haziran 2021 Cuma
Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde en işlek 4 caddesinin merkezinde bulunan alanda 360 m2 zemin + 300 m2 asma kat + 400 m2 Bodrum olmak üzere 1060 m2 işyeri için defacto bayilik almak istiyorum. İlçemizde mavi ve lcw ve konfeksiyon üzerine bir çok mağaza var
D*** D*** 17 Haziran 2021 Perşembe
İlçede doğru düzgün bı giyim mağazası yok herkes başka yerlerden alışveriş yapiyo bu yüzden çok yararlı olacaktır
i*** f*** 16 Haziran 2021 Çarşamba
kayseri develi ilçesine bayilik açma şansımız varmıdır bilgi alabilrmiyim
Ö*** A*** 15 Haziran 2021 Salı
Diyarbakır/Dicle ilçesinde bayilik açmak istiyorum. ilçemizde giyim sektörüne talep çok olduğunda herhangi bi mağazanın olmamasından dolayı ve sizin hizmet faktörlerinizi değerlendirerek sizinle çalışmak isterim.
Z*** T*** 10 Haziran 2021 Perşembe
bayilik hakında bilgi verirmisiniz
Y*** Ç*** 9 Haziran 2021 Çarşamba
Bir kadın girişimci olarak başarabileceğimiden eminim Şanlıurfa Viranşehir in DeFacto ya ihtiyacı var bu işi yapabilirim bana ulaşmanızı istiyorum saygılarımla.
İ*** D*** 8 Haziran 2021 Salı
Bu işi sizinle birlikte yürütebileceğime olan inancım sonsuz sizden haber bekliyorum
R*** E*** 8 Haziran 2021 Salı
Nurtopu gibi firmasiniz nolur bayilik verin :(
M*** Y*** 4 Haziran 2021 Cuma
En kısa zamanda dönüş yapmanızı arz ediyorum.
M*** P*** 20 Mayıs 2021 Perşembe
Konya ilgindan yazıyorum 18 yıldır esnaflık yapıyorum Bulunduğum ilçeye şube açma gibi bir durumunuz olurmu ben sorumlu olarak sizin ürünlerinizin satisini yapabilirim 5 katli kiralik bir dükkan var cadde üzerinde
V*** U*** 19 Mayıs 2021 Çarşamba
Izmır bayraklı yamanlarda bayilik açmak istiyorum kabul ederseniz teşekkürler
M*** A*** 19 Mayıs 2021 Çarşamba
yeni iş başlangıcı ve yeni bir girişim için sizden bayilik talep ediyoruz
H*** A*** 18 Mayıs 2021 Salı
Selam ben derikliyim ve sizinle çalışmak istiyorum enkısa zamanda bana donmenizi umuyorum
M*** S*** 15 Mayıs 2021 Cumartesi
Bayilik için bilgi almak istiyorum bayilik almak istiyorum
C*** A*** 14 Mayıs 2021 Cuma
Merhaba sizinle çalışmak istiyorum daha ileriye büyümek istiyorum
H*** T*** 13 Mayıs 2021 Perşembe
Siverek'te şuan tek bir şubeniz War . 2inci şubeniz olarak düşünüyorum . Bayilik vermezseniz müdürlüğü düşünürüm . Bütün gereken hazırlık dekor reklam kurulum işlerini dahi tamamlayabiliri.
S*** D*** 10 Mayıs 2021 Pazartesi
Yüksekova ya Defacto bayiliğini almak istiyorum
S*** D*** 7 Mayıs 2021 Cuma
Merhaba.Corner bayilik için iletişime geçebilir misiniz?
K*** K*** 28 Nisan 2021 Çarşamba
GelisineAl olarak online satış yapmaktayız. Çalıştığımız iş ortaklarımız ile yürüttüğümüz başarılı iş birlikteliklerimize Defacto isminin de dahil olmasından büyük mutluluk duyarız. Çalışma politikalarınız hakkında geri dönüşlerinizi bekliyoruz.
O*** K*** 22 Nisan 2021 Perşembe
Kendimiz zaten tekatilciyiz uretim yspiyiruz zara ve defakto
A*** K*** 21 Nisan 2021 Çarşamba
Defakto üreticiyim tekstil fabrikamız var ve mağaza acacaz defaktoyu kendi memleketimize getirmek amacımız
N*** U*** 7 Şubat 2021 Pazar
Balıkesir Erdek ilçesinde 38.000 nüfus yaşamakta. İlçede de facto, lcw, collezione, ltb, tiffany hiç bir giyim mağaza şubesi bulunmamakta. İhtiyaç potansiyeli,kar marjı yüksek olacak bir ilçemiz.bayilik almak istiyorum 120+100 m2 dükkan.Şartlar nedir?
S*** O*** 6 Şubat 2021 Cumartesi
Genç bir girişimci olarak desteklerinizi ve geri dönüşünüzü bekliyorum
M*** F*** 6 Şubat 2021 Cumartesi
Eskil ilçesine bayi nizi açmak istiyorum gelismekte olan bir ilçe şartları ve ücret bilgisi alabilirmiyim
A*** K*** 1 Şubat 2021 Pazartesi
Doğubayazıt'a bankaların olduğu yerde 250m2 5 kat bina toplamında 1.250m2 alanda Franchise bayilik almak istiyorum. Geri dünöşlerinizi rica ederim.
S*** A*** 26 Ocak 2021 Salı
Merhaba ben Avusturyada yasiyorum ve buraya bir Defactor acmak istiyorum bayilik hakkinda bilgi almak istiyorum
R*** B*** 16 Ocak 2021 Cumartesi
Bayilik icin bilgi almak istiyorum
M*** Y*** 14 Ocak 2021 Perşembe
Bayilik almak adına şartları öğrenmek istiyorum. Geri donuslerinizi bekliyorum.
Y*** Y*** 12 Ocak 2021 Salı
Franchising mağazanız olmak istiyorum katılım şartları koşulları nedir nasıl olabilirim, Yeterli donanıma ve bütçeye sahibiz.
B*** U*** 7 Ocak 2021 Perşembe
Firmanınzdan bayilik almak için şartlarınızı bilmek istiyorum. Kilisin böyle bir yatırıma ihtiyacı var.
Y*** İ*** 6 Ocak 2021 Çarşamba
Merhabalar yoksekova ilçesinde bayan giyim üzerine uğraşıyoruz DeFacto bayiliğini almak istiyoruz iki katlı mağaza 300 metre kareden fazladır her kat yerimiz mevcut DeFacto ile çalışmak isteriz teşekkür ederim
M*** S*** 6 Ocak 2021 Çarşamba
İş yerim 2 katlı olmak üzere alt kat 180 metrekare üst kat 150 metrekare dir. bulundugum ilçe de giyim üzerine kurumsal işyeri olmadıgı için önemli bir yatırım olacagını düşünüyorum.
S*** K*** 28 Aralık 2020 Pazartesi
Ben giyim üzerine birşeyler yapmak istiyorum eğer alabilirsem bayilik almak istiyorum yardımcı olursaniz
S*** G*** 27 Aralık 2020 Pazar
Ben Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde bayinizi açmak istiyorum.
h*** c*** 20 Aralık 2020 Pazar
Manisa ala şehir ilçesinde defacto mağazası açmak istiyorum
O*** Ö*** 4 Aralık 2020 Cuma
ADIYAMAN/ BESNİ İLÇESİNDE MAĞAZAMIZ BULUNMAKTA. ARMİNE VE MAVİ VE İMZANIN BAYİLİKLERİNİ YAPMAKTAYIZ. İLÇEMİZDE BULUNAN YENİ YERLEŞİM YERİNDE İHTİYAÇTAN DOLAYI BAYİLİĞİNİZİ YAPMAK İSTİYORUZ
E*** K*** 2 Aralık 2020 Çarşamba
Merhaba, uzun zamandır bir işletme sahibi olmak istiyoruz eşimle ve nerdeyse bütün kıyafetlerimiz defactodan. Biz de biz çok beğeniyorsak birçok insan beğenir diye düşünüyoruz. Ilk işimiz olucak Sabırsızlıkla dönüşünüzü bekliyoruz
M*** Ç*** 9 Kasım 2020 Pazartesi
Hakkari merkeze bayilik istiyorum. Bilgi arz ediyorum.
M*** D*** 9 Kasım 2020 Pazartesi
Yaklaşık 350 binlik nüfusu olan erganide hem kalite hem ekonomik ve hemde ürün yelpazesi geniş olan defacto nun bayiliğini almak istiyorum
M*** D*** 9 Kasım 2020 Pazartesi
Yaklaşık 350 binlik nüfusu olan erganide hem kalite hem ekonomik ve hemde ürün yelpazesi geniş olan defacto nun bayiliğini almak istiyorum
M*** D*** 9 Kasım 2020 Pazartesi
Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde ikamet ediyorum nufusu yaklaşık 300 350 bin olan ilçemiz gelişme olan bi ilçe ve sizin gibi ürün yelpazesi geniş olan bi firma buraya çok iyi gider
V*** E*** 4 Kasım 2020 Çarşamba
Ağrı için düşündüğümüz tek mağaza
A*** Y*** 29 Ekim 2020 Perşembe
Elazigin karakocan ilcesine bayilik acmak istiyorum. Ilcemizin nufusu yazin 100 binin uzerinde olmaktadir. Urunlerinizi satan bir magaza mevcuttur fakat ben tamamen anahtar teslimi sadece defacto olacak bir magaza dusunuyorum. Geri donusunuzu bekliyorum.
M*** K*** 25 Ekim 2020 Pazar
Merhabalar.. siirt kurtalan ilçesini sizin gibi değerli ve kaliteli bir bayilik ile buluşturmak istiyorum. Her türlü imkana sahibim.. müsait bir zamanınızda bana dönüş yapmanızı rica ediyorum.. TEŞEKKÜRLER..
A*** Ç*** 21 Ekim 2020 Çarşamba
Yerimiz 1100 mt2 rahat ve ferah bir ortamı var yüksek tavandır sehir merkezindedir.
K*** K*** 9 Ekim 2020 Cuma
Konyanın karapınar ilçesine defacto mağzası açmak istiyorum 50 bin nufusa sahip bir ilçe alışveriş mağazası yok sizden bayilik alıp açarsam güzel şeyler olacağını düşünüyorum
d*** u*** 24 Eylül 2020 Perşembe
hakkari de defacto magazı bulunmuyor bende şartlarınızı ögrenip defacto magzası acmak istiyorum.
B*** Ö*** 15 Eylül 2020 Salı
Ben Hakkari Yüksekova da bayilik almak istiyorum
S*** B*** 5 Eylül 2020 Cumartesi
Bayilik şartlarınız hakkında bilgi almak istiyorum
İ*** Ç*** 3 Eylül 2020 Perşembe
Bayilik şartları hakkında bilgi almak istiyorum
M*** K*** 2 Eylül 2020 Çarşamba
Merhaba istanbul andolu yakasında RİTİM İSTNABUL projesinde defacto firmasının satışını gerçekleştirebileceğim bir mağaza açmak istiyorum alım gücü yüksek ve çok kalabalık işlek bir yer olması nedeniyle Firmanızın Bir paraçası olmak isterim
S*** O*** 30 Ağustos 2020 Pazar
Ben G.antep Nizip ilçesinden Servet oymak genç bir girişimci olarak giyim sektöründen yola çıkmak istiyorum Akdeniz modası olan defacto bayilik veriyor mu vermiyor mu Bilgi almak istiyorum veriyorsa şartları ve maliyeti nedir bana Yardımcı olmanızı rica
O*** B*** 6 Ağustos 2020 Perşembe
Şartlarını ogrenebilirmiyim beni araysbilirmisiniz
B*** Ö*** 22 Temmuz 2020 Çarşamba
Hakkari Yüksekova bayilik açmak istiyorum.
E*** B*** 14 Temmuz 2020 Salı
ciddi anlamda bayilik istiyorum tarafıma en erken dönmeniizi rica ediyorum..
Ş*** A*** 21 Haziran 2020 Pazar
Gölmarmara ilçesine bir ilk olarak bayilik açmak istiyorum.
M*** T*** 10 Haziran 2020 Çarşamba
Sizin gibi değerli bir marka ile bayilik açmak istiyorum 30 bin nüfuslu Şırnak merkez kumcatı beldesine
M*** T*** 8 Haziran 2020 Pazartesi
Genç bi girişimci olarak sağlam ve tanınmış bir marka bayiliğine sahip olmak hem güven hemde kazanç sağlayacağından eminim
E*** T*** 24 Mayıs 2020 Pazar
İkamet ettiğim beldede şube açmak istiyom dükkan bana ait güvenlik sıkıntısı yok
E*** K*** 22 Mayıs 2020 Cuma
Bayilik hakkinda bilgi almak istiyorum, tesekkur ederim..
M*** A*** 21 Mayıs 2020 Perşembe
Merhaba bayilik almak istiyorum Şırnak ili ve ilçesi olan Cizre için bunun için başvuruda bulundum detayları konusmak istiyorum.
E*** K*** 21 Mayıs 2020 Perşembe
Antalya sinirlari icerisinde firmanizdan bayilik almak istiyorum..
L*** Ö*** 4 Mayıs 2020 Pazartesi
İş kurmak istiyorum yardımcı ol
D*** Ü*** 3 Mayıs 2020 Pazar
Konya karapınar 50.000 nüfuslu ilçe de bayilik talep ediyorum
Z*** A*** 8 Nisan 2020 Çarşamba
Merhaba Adana yuregirde bayilik açmak istiyorum şartlarınız nelerdir
R*** Ç*** 29 Kasım 2019 Cuma
Mardin Derik için bayilik istiyorum
H*** A*** 23 Ekim 2019 Çarşamba
Tüm imkanlara sahibim ve DeFacto markasını Ağrıya taşımak istiyorum. Sizlerden haber bekliyorum.