Dry Car Care Bayilik & Franchising Şartları

  • Dry Car Care
  • 1 Başvuran Sayısı
  • 840 Görüntülenme Sayısı
  • Bayilik İçin Başvur!


Ülke Türkiye Yer Seçimi Var
Kuruluş Yılı 2006 Şube Adet 3
Yatırım Bütçesi 12000 TL Firma Yetkilisi Mert Zandali
Başlangıç Bedeli 12000 Firma Mail info@drycarcare.com
Ortalama Kâr Oranı 400 Firma Telefon (212) 777 87 61
Firma Web Sitesi www.drycarcare.com

Hakkında

DRY CAR CARE | SUSUZ ARAÇ YIKAMA KONSEPTİYLE TANIŞIN

Küresel Isınmanın ve Susuzluğun olumsuz etkilerinin dünyada olduğu kadar Türkiyede de büyük bir problem olarak algılanmaya başladığı günümüzde NANO- Teknolojik ürünleri, Çevrec yaklaşımı ve Ekolojik yapısı ile yeni dünya düzeninde ülkemize çağı yakalatmak adına kurumsal olarak destek vermeyi amaçlamaktadır.

Susuz Araç Yıkama Konsepti; Avrupa Birliği ne uyum sürecinde ruhsatları iptal edilmeye başlayan Klasik Oto Yıkama sistemlerine çağdaş bir alternatif olmasıyla dikkat çekicidir. Ayrıca markamız, mevcut klasik yıkamaların revizyonu ile sektörün hareket ve hedef kitleye ulaşma kabiliyetini maksimize etme adına çalışmalarımız sürdürmekte, bünyesine katılacak yeni iş ortakları ile güçlü bir Franchise ağı kurarak bu hizmeti Türkiye genelinde ve komşu ülkelerde bir standart haline getirmeyi hedeflemektedir.

Yakın gelecekte oto temizliği ve bakım sektöründe tek geçerli meslek olacağına inandığımız Susuz & Gezici Araç temizliği konsepti ülkemizde henüz çok yeni olduğu için önü çok açıktır ve hizmeti anında kazanca çeviren ve hizmet verilirken ayni anda reklamını da yapabilen dünya üzerindeki nadir işlerden biri konumundadır.

Siz de vakit kaybetmeden bize başvurabilir bölgenizde DRY CAR CARE Bayisi olarak ilk olmanın avantajlarını kazanca çevirebilirsiniz.


ARACIN BULUNDUĞU NOKTADA GÜVENLİ TEMİZLEME

Yurtdışından getirilen sistem ile aracı bulunduğu noktada, kıpırdatmadan güvenli bir şekilde temizleyen DRY CAR CARE , sürücüleri araç başında bekleme zahmetinden kurtarmasının yanı sıra, özel temizleme solüsyonlarının içerisinde yer alan UV koruyucuları sayesinde, aracın güneş ışınlarından en az seviyede etkilenmesini sağlıyor, anti statik koruma sayesinde araç daha geç toz tutuyor, aracın boyası cilalanıp parlıyor. DRY CAR CARE ´in sahip olduğu, araç yüzeyini koruma özelliği ile klasik yöntemle temizlenen araca oranla daha uzun süre temiz görünüyor. Bu sayede klasik yönteme kıyasla araç temizletme sayısı azalıyor.


DOĞA DOSTU ARAÇ YIKAMA SİSTEMİ

Yapılan araştırmalar sonucunda evde yapılan araç yıkama işlemleri esnasında 50 ile 70 litre arası, oto yıkama istasyonlarında yapılan işlemlerde ise 70 - 100 litre arasında su tüketiliyor. Oysa DRY CAR CARE özel solüsyonları ile bir litre dahi su harcamadan aracın iç ve dış temizliğini ve korumasını sağlıyor.


DRY CAR CARE FRANCHİSİNG YOLUYLA BÜYÜYECEK


Doğa dostu, susuz araç temizleme sistemi ve aracın bulunduğu noktaya gelerek temizleme hizmeti sunmasıyla dikkatleri üzerine çeken DRYCARCARE, başta Türkiye olmak üzere, tüm Dünya Genelinde de franchising verecek

Özellikle otoparklar, iş merkezleri, üniversiteler, alışveriş merkezleri, hastaneler, eğlence mekanları gibi araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda suya, elektriğe bağımlı olmadan, klasik araç yıkama şirketleri gibi, yüksek maliyetli kira bedeli ödenmesine gerek kalmadan, araçların temizlenmesine olanak sağlayan DRY CAR CARE karlı yatırımıyla kazancı katlıyor.

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Akın özgür 19 Şubat 2020 Çarşamba
Merhabalar maliyeti nedir bu işin ve susuz yıkama nasıl oluyor

Bayilik Başvurusu Yapanlar


H*** G*** 19 Mayıs 2020 Salı
Detaylı bilgi için telefon unuzu beklıyorum