EFT Oto Ekspertiz Bayilik & Franchising Şartları

 • EFT Oto Ekspertiz
 • 2 Başvuran Sayısı
 • 766 Görüntülenme Sayısı
 • Bayilik İçin Başvur!


Ülke Türkiye Yer Seçimi Var
Kuruluş Yılı 2004 Şube Adet 13+
Yatırım Bütçesi 50.000 TL Firma Yetkilisi EFT Oto Ekspertiz
Başlangıç Bedeli 50.000 Firma Mail info@eftotoekspertiz.com
Ortalama Kâr Oranı - Firma Telefon 0216 988 64 51
Firma Web Sitesi https://www.eftotoekspertiz.com/?p=franchise-basvuru

EFT Oto Ekspertiz Bayilik Hakkında

2004 yılında Bosch Car Service üyesi olarak İstanbul Avcılar - Haramidere mevkiinde faaliyet göstermeye başlayan EFT OTO, 2600 m² kapalı alana sahip tesislerinde 19 adet araç kaldırma lifti,boya fırını, rot-balans cihazları, jant düzeltme, klima dolumu, tüm markalara ait gelişmiş arıza tespit ekipmanları ve eğitimli, uzman kadrosuyla her marka binek ve hafif ticari araçlarınızın tüm bakım ve onarım işlerini yetkili servis yeterliliği ve kalitesinde yapmaktadır.Araç tamir, bakım ve onarımdaki tecrübesini son yıllarda hızla gelişen 2. el oto ekspertiz sektörüne aktarmak isteyen EFT OTO, 2014 yılında oto ekspertiz sektörüne giriş yaparak tüm İstanbul'da müşterilerine ekspertiz hizmeti vermeye başlamıştır. Şu an İstanbul’un çeşitli bölgelerinde 13 şube ve 5 adet mobil ekspertiz aracı ile faaliyet göstermektedir.
İstanbul’un 18 noktasında yılda 75.000’den fazla aracın ekspertizini yaparak alanında lider konumda olan EFT OTO EKSPERTİZ vermiş olduğu hizmetin daima arkasında durarak müşteri memnuniyetini kazanmayı temel amaç edinmiştir. Bu nedenle detaycılık, titizlik, tarafsızlık ve güvenilirlik en önemli ilkelerimiz olmaya devam edecektir

Oto Ekspertiz Pazarı Hakkında

Ülkemizde 2. el araç alım satımı tüketiciyi en çok ilgilendiren konuların başında geliyor. Hepimiz
ehliyetimizi aldıktan sonra araç sahibi olmak istiyoruz ve çeşitli sebeplerle 2.el araçlara yöneliyoruz. 

Kazançlı Bir Yatırım

EFT Oto Ekspertiz yatırımı, 12-18 ay gibi sürelerde geri dönüşümü olan, kârlı bir yatırımdır. Stok ve hammadde maliyeti yoktur. Öğrenmek isteyen ve ilgi duyan herkesin yapabileceği bir iştir.

Oto Ekspertiz Pazarının Büyüme Potansiyeli

Bugün Türkiye 'de yılda 5.000.000 'dan fazla araç el değiştiriyor ve bu rakam yıl geçtikçe artıyor. Bu rakamların yanı sıra düzenlenen İKİNCİ EL MOTORLU KARA TAŞITLARININ TİCARETİ YÖNETMELİĞİ ile 2.el araç alım satımına yönelik getirilen yeni düzenleme ile pazarın en az 2 kat artacağı öngörülmektedir.

Girişimcilerimize Sağladığımız Destekler

Dükkan Seçimi ve Fizibilite Çalışması: EFT dükkan kriterlerine göre dükkan yeri belirlenir ve bölgeye özel yatırım fizibilitesi hazırlanır. 

EFT Eğitim Akademi: Siz ve ekibiniz EFT Eğitim Akademi programı sayesinde tam bir ekspertiz uzmanı olursunuz.

İnsan Kaynakları Desteği: Birlikte çalışacağınız personeli sizler için seçiyor ve eğitiyoruz.

Call Center: EFT şubelerine gelen bütün aramalar EFT Call Center tarafından karşılanır, hiçbir çağrı cevapsız kalmaz. Girişimcilerimiz, telefonların yanıtlanması için extra iş gücüne ihtiyaç duymazlar. 

SEO Çalışması: EFT Oto Ekspertiz Google Reklam gösterim payında da lider konumdadır. SEO çalışmalarına aylık en fazla bütçeyi ayıran firma EFT Oto Ekspertiz'dir. 

Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetimi: EFT Ekspertiz vermiş olduğu hizmetin daima arkasında durarak müşteri memnuniyetini kazanmayı temel amaç edinmiştir. Bizden hizmet alan tüm müşterilerimizi arayarak almış oldukları hizmeti değerlendirmelerini istiyoruz.

ŞUBE KONSEPTLERİ

EFT şubelerinin ferah, temiz ve nezih ortamında araçlar uzman teknisyenlerimiz tarafından detaylı bir şekilde bakılırken müşterilerimiz bekleme salonlarımızın rahat ortamında ikramların keyfini çıkarabilirler. Şube kurulumu için minimum 150 m2 alan ve 4 metre tavan yüksekliğine ihtiyaç vardır.(4 metre tavan yüksekliği sadece liftinbulunduğu alan için zorunludur.)

Bayilik & Franchise Süreci

 1. Başvuru Formu'nun Doldurulması
 2. Başvuruların Değerlendirilmesi Ve Tanışma
 3. Lokasyon Ziyareti Ve Fizibilite Çalışması
 4. Franchise Sözleşmesinin İmzalanması
 5. Mimari Projelendirme
 6. İnsan Kaynakları Seçimi ve Eğitim
 7. Tadilat ve Makine Kurulumu
 8. Oryantasyon
 9. Açılış Organizasyonu
   

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu firma için yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!

Bayilik Başvurusu Yapanlar


A*** D*** 10 Kasım 2020 Salı
Arnavutkoyde bayiniz olmak istiyorum
O*** Y*** 16 Eylül 2020 Çarşamba
Mevcut yerim var.Maliyet ve fizibilite çalışması öğrenmek istiyorum