Girişimci Kurye İş İlanları Bayilik & Franchising Şartları

 • Girişimci Kurye İş İlanları
 • 460 Başvuran Sayısı
 • 451 Görüntülenme Sayısı
 • Bayilik İçin Başvur!


Ülke Türkiye Yer Seçimi Tüm Türkiye
Kuruluş Yılı 20000 Şube Adet 81
Yatırım Bütçesi 0 TL Firma Yetkilisi
Başlangıç Bedeli 0 Firma Mail
Ortalama Kâr Oranı %90 Firma Telefon
Firma Web Sitesi

GİRİŞİMCİ KURYE İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OL

 Günümüzde çeşitli nedenlerden dolayı e- ticaret hızlı bir artış yaşanmıştır. Kırtasiye, mobilya, gıda, giyim ve benzeri birçok kategoride e- ticaret hızlı bir artış içerisindedir. E- ticaretteki bu artış çeşitli iş dallarının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Yeni iş dallarının ortaya çıkması, e- ticareti daha çok tercih edilmesine sebep olmuştur. Özellikle girişimci kurye projesi olarak ortaya çıkan yeni iş dalı sunulmaktadır. Bu iş dalı, geleceğin meslekleri arasında sayılırken kısmı olarak kendi işinin patronu olma fırsatını vermesidir.  Yeni iş dalı hakkında daha çok detay vermek gerekir ise girişimci kurye, olarak adlandıran kendi aracına sahip bireylerin kurye dağıtması ve gelir elde etmesidir. Bu işin avantajı belirli bir mesai saati olmadan eldeki kuryeleri dağıttıktan sonra serbest olmasıdır. Bu iş herkesin kendi işinin patronu olma fırsatı sunar.

 

Girişimci Kurye İş alanı

Geleceğin mesleği arasında arasın da yer alan girişimci kuryeciler çeşitli alanlarda ve çeşitli firmalarda iş bulabilirler. Özellikle internet satışları yüksek olan hepsi burada ve trendyol gibi büyük çaplı te ticaret siteleri yeni kuryeler arayışına girmişlerdir. Bunun en büyük nedenleri var olan kargo şirketlerinin taleplere karşılık verememesi ve zaman bakımından istenilen performansı sağlayamamasıdır. Özellikle araçlı kurye olarak da geçen bu iş dalı büyük ilgi görmektedir.

Araçlı kuryelerin bu kadar ilgi görmesi özellikle merkezi bölge yönetimi olmasıdır. Merkezi bölge yönetimi bir ilin ve ilçeleri dağıtımını, yollarını ve trafik durumunu en iyi orada yaşayan insanın bilmesidir. Genel kuryeler dağıtıma çıktıkları vakit, belirli bölgeyi dağıtmak durumunda kalırlar, merkezden aldıkları ürünleri önce şubeye sonrasında dağıtım yerlerine göre dağıtmaktadırlar. Buda uzun süre bekletmektedirler ve kargo işini yavaşlatmaktadır. Özellikle artışlardan ötürü yavaşlayan kargo şirketleri yerine kendi araçlı kurye ekiplerini oluşturmak satış memnuniyeti açısından büyük önem taşır. Sizde kendi işinizi yapmak istiyorsanız, geleceğin mesleği olan dağıtım işine yönelebilirsiniz.

 

  Kargo Taşıma İşi İçin Gerekenler

Kargo taşıma işi için gerekli bazı noktalar vardır. Bunlar firmalara göre değişiklik gösterseler de genel hatları ile aynı özelliklere sahiptir. Kargo taşıma için gerekli olan bazı noktalar şunlardır.

 • Araca sahip olmak.
 • B sınıfı ehliyeti olması ve SCR belgesi olması.
 • Ekip çalışmasına uygun.
 • İşlerini düzenli yapan.
 • İletişim beceri yüksek.

Gibi çeşitli özellikler aranmaktadır. Birçok iş ilanına göre daha az şartları bulunmaktadır. Geleceğin mesleğinde rekabetin az olması, iş ilanlarının çeşitliklerini etkilemektedir. Bu özellikler firmalara göre değişiklik göstermektedir. Bazı firmalar, araçları kendileri temin ederken bazıları araç sahibi olmayı koşul koyar. Ayrıca araç sahibi olunan durumlarda araçların yaşları, trafik sigortası ve muayenesi yapılmış olması şartını koyar. Bunların dışında ekip çalışma yatkın olması beklenir bunun için haberleşme, rapor verme gibi işlemleri yapabilmelidir. İletişim becerisi yüksek olması gerekir çünkü kargo teslim etmeye gittikleri zaman alıcıya güler yüzlü teslimat yapılması önemlidir. Kargo şirketlerinde yaşanan ürüne zarar verme ve istenmeyen davranışlar, nezaket kurallarına aykırı davranışlar şirket tarafından hoş karşılanmaması şirketlerin kendi kargolarına yönelmesinde önemli rol oynadı.  Kargo taşıma için gerekli olan özellikler bunlardır.

 

Hangi Firmalarda Çalışılabilir?

Yeni iş dalında çalışmak isteyen birçok insan hangi firma ile çalışmanın daha doğru olacağını ve hangi firmalarının kargo dağıtım işi için arayışta bulunduğuna dair arayış içeresindedir. Bu arayışı şöyle bitirmek yerinde olur. Girişimci kurye projesi birçok kargo firması tarafından talep edilen bir projedir. E- ticaret sitelerinin yanı sıra çeşitli kargo firmaları, kendi aracıyla veya temin edilen araç ile dağıtım yapabilecek kişiler aramaktadır.  Yeni iş dalı bitmeyen ve tükenmeyen bir iştir. Çünkü artık internet alışverişi hızla artmış, insanlar taze sebze ve meyvelerini bile kurye yardımı ile almaktadır. Bundan dolayı marketler, kargo firmaları, e-ticaret firmaları, kitapçılar, kişisel kurye servisleri aramaktadır.

 

Trendyol Kargo Taşıma İşi

Trendyol kargo taşıma işi olarak bilinen, Trendyol firmasının kendi kargo ekibini kurmasıdır. Daha hızlı ve güvenli taşıma imkânı sunan bu sistem sayesinde birçok müşteri aldığı hizmetten memulün kalmakta bu sayede daha çok sipariş vermektedir.  Trendyol Express kendi araçları olan kişilere kendi işlerini kurma imkânı sunmaktadır. Kendi araçları ile kargo dağıtımı yapmaktadır. Dağıttı kargoya göre para kazanma imkânı sağlar.

 Motorlu Taşıt ile Kurye

Motorlu taşıt ile kurye taşıma işi aslında çok fazla tercih edilen ve kullanılan bir yöntemdir. Çok bilinmiyor olsa da motorlu kurye araçlı kuryeye göre daha uzun süredir kullanılmaktır. Günümüzde motorlu taşıt ve araç kuryesini birlikte kullanan getir kurye uygulama üzerinden sipariş verilen ürünlerin müşteriye ulaştırılması sağlar. Motorlu kurye kullandığı gibi araçlı kuryede yer yer tercih etmektedir. Bununla birlikte aranan özellikler arasında araç sahibi olmak gerekir. Bundan dolayı motorunuz ya da kargo taşımaya uygun aracınız olması gerekir. Getir Kurye sayesinde dilerseniz iş dilerseniz ek iş yapabilirsiniz.

A101 Kurye

Evlere servisin ve internet alışverişine ayak uydurun mağazaların arasında A101 gelmektedir. Birçok il ve ilçede çeşitli sayılarda marketleri olan bir firmadır. Çok fazla marketinin her ilde olması hızlı teslimat sağlar. Market çalışanlarından ayrı olarak A101 kurye imkânı ile hem hızlı teslimat sağlarken hem de yeni iş olanakları sunar. Geleceğin mesleğini yaratmaya birçok market dahil olmuştur. Bunlardan biride Migros marketleridir. Migros sanal market uygulaması ile çeşitleri ürünleri istenilen saat diliminde eve teslimat yapmaktadır. Özellikle indirimleri sayesinde internet alışverişe teşvikte bulunmaktadır. Migros sanal market kurye ise yeni iş kapısı sunmaktadır. Çeşitli indirim zamanları ile kargo akışını hızlandırmakta ve sipariş yoğunluğunu sağlayarak kuryenin prim yapmasını sağlamaktadır.

 

Kurye İşi Karlı Mı?

Öncelikle insanlar bir işe girerken işin devamlılığını düşünür, doğal olarak her işte olduğu gibi güzel bir kazanç ve kar bekler. Verdiği emeğin karşılığını almak herkesin hakkı bu durumda işin karlı olup olmadığını sorgulamak herkesin hakkı. Lakin günümüzde e ticaret oranı giderek artmaktadır. Özellikle nakit dışı ödeme sistemine izin vermesi, fazla seçenek olması, ayrıca evden çıkmadan alışveriş yapabilme imkanı vermesi birçok kullanıcı tarafından özellikle seçilmektedir. Artan paketleme ve taşıma ihtiyacına yetişmek kargo şirketlerini aştı lakin yatırım yaparak genişletmekte onlarında bütçesi aştı. Bundan dolayı yeni bir iş kolu olarak Hepsi jet gibi çeşitli küçük kargolar ortaya çıktı.

E- Ticaret Neden Fazla

Özellikle şu iki soru insanların aklında bulunmaktadır. İlk soru e- ticaretin neden bu kadar talep görmesi ikinci soru ise ne kadar süre daha bu artışın devam edeceğidir. Artışın ne kadar süreceği tahmin edilemez olsa da e-ticaret uzun yıllar boyunca bizim hayatımızda belirli bir kitle ile devam edeceği kesin. İşin korkulan yani ise esnafların, dükkanların kapatılarak tamamen e ticarete yönelik depo özelliği taşıması.  Buna ayak uydurun birçok firma olduğu gibi birçok farklı firma ise mağaza açmanın gereksiz masraflı olduğu yakın zamanda internet üzerinden satış yapacağını duyurdu.

Bu durum esnafları ve mağaza sahiplerini internet pazarında yerini alarak sanal pazara katılmasını sağladı. Geleceğe yatırım olarak sanal mağaza açan birçok firma normal satışlarından daha fazla satış yapmaktadır.  Bunun birçok avantajı vardır. E– ticaretin veya internet satışının avantajları nelerdir?

 Alıcıya sunduğu imkanlar;

 •  Çeşitli indirim imkanları sayesinde kullanıcıya uygun fiyat sunar.
 • Birçok ilde ve ilçede satış mağazası bulunmayan firmaların ürünlerine erişim sağlar.
 • Ürün çeşitliği sunar.
 • Gündelik hayatı kolaylaştırır.
 • Kolay alışveriş sağlar, evde otururken veya işte alışveriş yapabilir.

Satıcıya sunduğu imkânlar;

 • İş imkânı sağlar.
 • E- Pazar sayesinde mağaza masrafı sunmaz.
 • Çeşitli banka ve kurumlar e- ticareti destekler ve yeni iş kolları ve imkanları sunar.
 • Devlet destekli teknoloji projeleri arasında yer alır.
 • Çeşitli kampanyalar ile satışını artırır.

 

E- ticaret alıcıya ve satıcıya çok fazla imkan sunar. Mağaza personeli yerine evde çalışabilecek birçok personel alma imkânı sunar. Kurye imkanı sunar. Çeşitli iş dallarını normal çalışma imkanlarının çok daha rahatına çalışan alabilir ve çalıştırabilirsiniz. E-ticaret farklı alanlarda kolay iş imkanı sunduğu gibi uygun fiyatlı alışveriş imkanı sunar. Bundan dolayı e-ticaret hızla artmakta ve artış hızı uzun vadede devam edeceği ön görülmektedir.  Hepsi jet gibi çeşitli çeşitli kuryeler sayesinde daha hızlı alışveriş daha fazla imkan sağlamaktadır.

 

Hangi Firmalar Özel Kurye İmkânı Sağlar?

En bilindik firmalar arasında Trendyol gelmektedir. Trendyol sanal pazarda diğer firmalar arasında öncü konumda olmasıyla bilinen bir alandır. Alıcı ile satışı arasında köprü oluşturan Trendyol büyük pazarda yerini koruyabilmek için Tendyol Express ile kullanıcılarını memülun etmeyi amaçlamıştır. Gelişen satış alanı ve satıcıları ile birlikte Trendyol kurye işine girerek hızlı teslimat sağlamıştır.

Trendyoldan sonra gelen diğer bir kurye iş imkanı ise Hepsiburada taşıyıcı ol kampanyasıdır.  Hepsi burada kurye alarak kendi siparişlerini hızlandırmayı ve pazarda yerini korumayı amaçlamıştır. Hepsi burada çeşitli kampanya dönemlerinde çok fazla satış imkanı sunan bir firmadır. Bu ticaret sitelerinin kampanya haftalarında kargo şirketleri sıkışarak geç teslimatlar yapmakta bundan dolayı siparişler aksamaktadır. Normal kargo göndermenin bile zor olduğu indirim haftalarının yükünü kaldıramayan kargo şirketlerinin yerine hepsiexpress taşıyıcı ol imkanları geçmiştir. Diğer firma ise temiz mamadır. Temiz mama kedi, köpek maması satan bir sitedir. Normalde genel kargo firmaları ile çalışmakta iken artık yavaş yavaş kendi kargo ekibini kurmaktadır. Bunların en önemli nedeni kargo firmaların talepleri karşılayamaması, kargoları istenmeyen şartlarda taşıması ve ücretleridir.

Kargo firması ile anlaşma yapan firmaların, belirli bir kota üzerindendir. Kota sorunu her firmanın kendi kuryesini kurmanın daha avantajlı olduğunu düşündürmektedir. Buda araçlı kurye talebini artırmaktadır. Kurye ihtiyacı olan diğer bir firma ise N11’dır. Satış oranları yüksek firmalar arasında yer alır.

 

 Kişisel Kurye Nedir?

Bu firmaların dışında kişisel kurye hizmeti sunulmaktadır. Çeşitli firmalara bağlı olarak çalışan araçlı ve motorlu kuryeler müşteri talebine göre yönlendirilir. Kişisel kuryeler sürekli satış yapmayan bir müşterinin özel eşya, dosya ve paketlerini bir yere taşınmasıdır. İnternet üzerinden bir site aracı ile müşteri kurye talep eder. Aradığı kuryenin taşıyacağı paket büyüklüğüne göre araç ya da motor olarak belirler. Bu işlemden sonra ödeme alınır ve uygun kurye yollanır. Kurye paketi teslim eder. Bu şekilde part- time olabileceği gibi sürekli bir iş olarak ele alınabilir. Talep ve imkanlar koşulunda kurye işlemi zamanı belirlenir. Çeşitli müşterilerin özel paketleri, dosyaları taşınır.

Çok bilinmese de günümüzde oldukça yaygın olan bu kurye işi genellikle belirli bir iş insanlarına hitap eder. Bu iş aynı zamanda çiçekçiler tarafından da kullanılır. Özellikle önemli günlerde artan çiçek ve hediye talebini hızlı kuryeler ile karşılar. Çiçekçiler iş yoğunluğuna göre kişisel kurye çağırabilir. Araçlı kurye olabileceği gibi sistem özel araç zimmetliye de bilir. Kişisel kurye olmak için sürücü belgeniniz olması gerekir. Ayrıca iş durumunun gerektiği yükümlülükleri alabilecek durumda olmanız gerekir.

 Nereden Başvuru Yapabilirim?

Başvuru yapmadan önce bilmeniz gereken en önemli şeylerden biri başvuracağınız işin şartlarıdır. Bazı firmalar aylık belirli bir paket sayısı koyar. Buda aylık belirli bir kaçan alt limit sunar. Bazı firmalar ise direk maaş ve üstüne prim sayar. Bunun dışında bölgeye ve işe göre prim usulü çalışma imkânı sunanda firmalar vardır. Bu şartları öncelikle konuşmanız lazım.

Diğer önemli bir husus yukarıda bahsedilen belgelerin ve imkanların olmasıdır. Yani iş eğer araç istiyor ise aracınız motor istiyor ise motorunuzun olmasıdır. Ve tabi ki ehliyet eğer ehliyetiniz yok ise başvurulmayın. Bunların yanında bazı firmaların araç verdiğinizde unutmayın.

Ayrıca bu iş sadece size iş imkanı değil aynı zamanda şirket kurup bir ekip ile çalışma imkanı ve büyüme imkanı sunar. Bu sayede kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Firmaların çoğu sadece sadece kendi ürünlerinizi taşımanız konusunda baskı yapmaz buda farklı firmalar ile çalışma imkanı sunar.

Şirket sayesinde kitap gibi kargo firmalarını alabilir onların dağıtımı yapabilir ya da şube olarak gelen müşteriye verebilirsiniz. Ayrıca yurtiçi kargo dükkânı ve şirketi olan kişilere merkez şube olma imkanı sunuyor. Yurtiçi kargonun merkez şubesi olup aynı zamanda trendyoll Express taşıyıcı olabilirsiniz. Bu sayede birçok alana hizmet verebilir, gerekirse ekibiniz ile kendi şirketinizi yönetebilirsiniz.

Amaç sadece güzel taşıma hizmeti sunmak. Eğer aranan niteliklere sahipseniz ve yeni bir iş kurma hayaliniz var ise ufak yatırımlar ile taşıyıcı olabilirsiniz. Bu sayede kendi işiniz patronu olurken aynı zamanda kazanç sağlayabilirsiniz. Bu kazanç ilerleyen vadede artacak ve e-ticaret hızı ile birlikte büyüyecektir. Aşağıdaki linklerden çeşitli firmalara başvuru yapabilirsiniz.

 Trendyol Express

https://trendyolexpress.com/tasiyici-ol

Hepsi Jet

https://www.hepsijet.com/sikca-sorulan-sorular

Migros Kurye

https://basvuru.migros.com.tr/

Fiyuu Esnaf Kurye

https://sites.google.com/fiyuu.com.tr/fiyuu-esnaf-kurye?gclid=Cj0KCQjwk8b7BRCaARIsAARRTL7FzaZ2VoulngfBF64xXH3Gg2iaCeNQl3-LCtjQwJYLm6dRCprVTu0aAjFsEALw_wcB

MNG Kargo Girişimci Kurye

https://www.mngkargo.com.tr/icerik/girisimci-kurye-basvuru-formu

Yurtiçi Kargo Kendi İşinin Patronu Ol

https://www.yurticikargo.com/tr/kendi-isinin-patronu-olmak-isteyenler-icin-yeni-projeler-yolda

Posta Kargo

https://www.postakurye.com/form.php

Kargoist

https://www.kargoist.com/tr/Form/kurye-basvuru-formu

YkPlus

https://www.ykplus.info/

Gibi çeşitli firmalar bazen araçları kendi temin ederek bazen ise araç sahiplerine girişimci kurye olma imkanı sunar. Linklerden başvuru yapabilir, yeni projenize adımlar atabilirsiniz. Gelişen satış imkanları ile geleceğin mesleğine kendi işinizi kurarak atılabilir, gelişme ve büyüme imkanı sahibi olabilirsiniz. Bitmeyen internet pazarı birçok insana iş kapıları açmaya devam etmektedir.

 Başvuru Sonuçları Ne Zaman Gelir?

Firmaların kendi kargo şirketlerini kurmasındaki en büyük kargocuların taleplere yetişememesiydi. Firmaların kendi kargo şirketlerine artan talebinde imkanı boyunca alım yapmaktıdırlar. İnsanların hızlı teslimat istekleri ve şikayetleri firmaları yönlendirir. Bundan dolayı genellikle hızlı dönüş sağlansa da özellikle kampanya dönemlerinde veya sonrasında hızlı alımlar yapılmaktadır. Trendyoll Express sayesinde şikayetleri azalmış bundan dolayı kurye şirketine önem vermektedir. Başvuru yapmadan önce başvuru şartlarını sağlamayı unutmayınız. Hepsi Jet ile hızlı teslimat ekibine katılabilmek için şartlarını sağlamayı unutmayın.

Kurye firmanız ile geleceğim mesleğine yatırım yapın. Güncel meslekler ile kalıcı bir iş hayatı sizi bekliyor. Geleceğin mesleklerine uyum sağlamak hem kalıcı hem de sürekli iş imkanı sağlar. Kazanmak ve kazandırmak için geleceğin mesleklerine uyum sağlayın ve kendi işinizin patronu olun.

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Oktay sarı 15 Şubat 2021 Pazartesi
Benim 2012model doblo aracım var b sınıfı ehliyet var daha önce su dağıtım şirketinde çalıştım uygun görülürse bu işi yapmak istiyorum
Erdi Direk 14 Şubat 2021 Pazar
Ticari aracım var kendi isimi yapmak istiyorum Esenyurt'tan silivriye çatalcanin bütün köylerini biliyorum severek yapacagim bir iş başvuru yapmak istiyorum.
Arif parlak 15 Aralık 2020 Salı
Araçlarım var dağıtım bilgim var Balıkeir bandırma

Bayilik Başvurusu Yapanlar


E*** G*** 19 Haziran 2021 Cumartesi
1 veya 2 arabayla taşıyıcı da olabilirim depo da açabilirim
Ö*** A*** 19 Haziran 2021 Cumartesi
Kurye için detaylı görüşme ve olası durumda hemen iş başı yapmak için gerekli bilgi almak
E*** S*** 18 Haziran 2021 Cuma
Kargo ŞİRKETLERİ İLE çalışmam var MARDİN Nusaybin’de çevremde var
S*** K*** 16 Haziran 2021 Çarşamba
Çeşitli kargo firmalarında dağıtıcılık yaptım aktif olarak ek iş olan kuryelik yapmaktayım. Son 2 yıldır İskenderun ptt kargoda kuryelik yapmaktayım. Hemen işbaşı yapabilirim
S*** T*** 15 Haziran 2021 Salı
Aracım yok eğer işim onaylanırsa alabilirim
F*** K*** 14 Haziran 2021 Pazartesi
Kargo dağıtım tecrübem vardır araba alıp işinize girmek istiyorum
H*** G*** 10 Haziran 2021 Perşembe
Kendi aracımla taşıyıcı kurye olmak istiyorum aracım yok fakat param hazır onaylandığı takdirde hemen alıcam.
K*** Y*** 10 Haziran 2021 Perşembe
Kendi aracımla sanal marketinizde görev almak istiyorum
U*** B*** 6 Haziran 2021 Pazar
Gerekli yüksek modelli arac kapasitesine sahibim
N*** Ü*** 28 Mayıs 2021 Cuma
İzmir içi 3 van aracım var firmanızın ilanı ile ilgileniyorum asıl işim akümülatör üretim toptan satış kurşun külçe toptancısıyım
Ö*** B*** 28 Mayıs 2021 Cuma
Bayilik almak istiyorum şirketim var src var vergi levhası var araç var .
G*** T*** 28 Mayıs 2021 Cuma
Kurye için başvurdum 5 yıl satış temsilciligi yaptım plasiyer im
H*** G*** 25 Mayıs 2021 Salı
Kendi aracımla kendi işimi yapmak istiyorum
N*** K*** 25 Mayıs 2021 Salı
İş hakkında bilgi almak istiyorum
S*** B*** 22 Mayıs 2021 Cumartesi
Düzce bölgesi ürün dağıtım işi talebindeyim kapalı kasa kamyon kamyonet panelvan araçlarım var anlaşma olursa şartlara göre araçlar temin edebilirim.saygılarımla..
T*** U*** 20 Mayıs 2021 Perşembe
Lojistik şirketim var dağıtımcı kurye olabiliriz
S*** Y*** 19 Mayıs 2021 Çarşamba
Zonguldak’ta sizinle çalışmak isterim
M*** B*** 17 Mayıs 2021 Pazartesi
Sizinle kendi aracımla çalışmak istiyorum
s*** d*** 17 Mayıs 2021 Pazartesi
hepsijet kargo dağıtımını eskişehir ve çevre illerde yapmak istiyoruz.
E*** Y*** 11 Mayıs 2021 Salı
2020 model aracım var iş arıyorum
Ü*** K*** 11 Mayıs 2021 Salı
Ufku açik. Vizyonu yüksek hep yeniliklere açik .sizinle çalişmak istiyorum
A*** O*** 11 Mayıs 2021 Salı
Şirketimiz güleryüzlü pozitif ekibimiz ve araçlarımız ile bartın merkez ve ilçelerde ve aynı zamanda zonguldak il ve ilçelerinde vereceğiniz işlere talibiz
F*** Y*** 9 Mayıs 2021 Pazar
Düzce'de taşıma işlerini yapmak istiyorum
C*** A*** 8 Mayıs 2021 Cumartesi
Taşıyıcı kurye olmak istiyorum
N*** H*** 7 Mayıs 2021 Cuma
Merhaba n11 ailesi, öncelikle n11 expres Karabük ilinde olmamasını iş fırsatı olarak görüyorum ve bu hizmeti Karabük iline getirmek istiyorum.
S*** Ö*** 3 Mayıs 2021 Pazartesi
Sizinle çalışmak isterim iyi çalışmalar
A*** O*** 3 Mayıs 2021 Pazartesi
Merhaba dayanıklı tüketim malları ve gıda ürünleri teslimat montaj ve servis hizmetleri vermekteyiz şirketimiz 2017 yılında kurulmuş olup personel ve araç sıkıntımız yoktur ekibimiz randevulara verilen saatte hizmet vermektedir
M*** K*** 2 Mayıs 2021 Pazar
Bir çok firmada en alt seviyede yetişip taşıyıcı şöför olarak başlayıp firmada yöneticiliğe kadar yükseldim ve bu tecrübelerimle artık kendi işimi yapmak istiyorum
E*** Ç*** 30 Nisan 2021 Cuma
Malatya yı iyi biliyorum bütün ilçeleri ve hatta köylerine kadar hakimim
A*** Z*** 28 Nisan 2021 Çarşamba
Çok uzun yillardir taşımacılık ve lojistik işindeyim
B*** T*** 28 Nisan 2021 Çarşamba
İçinde bulunduğumuz durum itibariyle ne iş olsa yaparım psikolojisiyle başvuruda bulundum lütfen yardımcı olun.
P*** T*** 28 Nisan 2021 Çarşamba
Tecrübe ve kararliyim sevdiğim iş
T*** Y*** 25 Nisan 2021 Pazar
Merhabalar yaklaşık 4 yıldır ön muhasebeci olarak çalışmaktayım. Hareketli ve dinamik birisi olduğumu bu yüzden taşıyıcılık işini yapabileciğimi düşünüyorum. Çalıştığım iş yerlerinde edindiğim tecrübe ile iş dünyasına yabancı değilim .
İ*** S*** 23 Nisan 2021 Cuma
2012 model doblo maxi aracım var, kargolarınızı sizin adınıza dağıtarak bütçeme katkı sağlamak istiyorum. Gerek duyulursa yüksek model araçta alabilirim. Hayırlı işler dilerim...
H*** B*** 9 Şubat 2021 Salı
Merhabalar, iş ortaklığı için geri dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler
O*** S*** 9 Şubat 2021 Salı
Daha önce Migros sanal markette 4 yıl tecrübem var askerlik sebebiyle isim sonlanmisti
S*** U*** 9 Şubat 2021 Salı
Kendi aracım var adres bilgim iyi Kurye olarak çalıştım 10 yıl sizinle çalışmak isterim
T*** K*** 8 Şubat 2021 Pazartesi
Yüksek kalite standartlarına sahip; dikkatli,kesin ve sistematiğim.Ayrıca detaylara önem veririm.Güvenilir ortamları tercih eder,karar almadan tüm faktörleri hesaba katarım
s*** i*** 8 Şubat 2021 Pazartesi
Selamlar, Ben Sercan 30 yaşındayım evliyim. B sınıfı ehliyet ve src 4 belgelerine sahibim. Çalışkan, dürüst ve sorumluluk sahibi ve çalışkan bir kişiyim. takım çalışmasına uygun disiplinli zamana riayet eden biriyimdir.
e*** ı*** 8 Şubat 2021 Pazartesi
Kafkas kargo firması olarak tuzla bölgesinin toplama ve dağıtım hizmetini üstlenmek istiyoruz.
B*** K*** 8 Şubat 2021 Pazartesi
Özgürce kendi işimi yapmak istiyorum
G*** Y*** 7 Şubat 2021 Pazar
Merhaba aracım 2003 Fiat Doblo modeldir aracı yada araçla beraber bünyenizde yer almak istiyorum
A*** B*** 7 Şubat 2021 Pazar
Özel bir şirkette kurye ışinde çalıştım adres bulma kabiliyetim yuksek Kendi aracimla kurye isi yapmak istiyorum sozlesme dahilinde
Ş*** Ö*** 4 Şubat 2021 Perşembe
Çankaya, veya Gölbaşı için bayiilik
S*** İ*** 2 Şubat 2021 Salı
Kendi aracımla çalışmak için görüşmek istiyorum
A*** A*** 2 Şubat 2021 Salı
1976 Niğde doğumluyum lise mezunuyum, evli ve iki çocuk babasıyim. 25 yıldır ehliyetim var. Ford connect aracım vardır.
H*** K*** 1 Şubat 2021 Pazartesi
Tecrübeli olduğum bir sektör ve lisans mezunu olarak kendi işimi yapmak adına tercihimsiniz. Değerlendirirseniz sevinirim.
M*** Ç*** 27 Ocak 2021 Çarşamba
Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerimde oldukça başarılı pozitif bir yapım vardır. 2015 model üstü aracımla bünyenizde çalışmak isterim. Şimdiden yapacağınız dönüş için teşekkür ederim, iyi çalışmalar dilerim.
M*** Ö*** 25 Ocak 2021 Pazartesi
Kendi aracimla is basvurusu yapmak istiyorum
Ö*** Y*** 24 Ocak 2021 Pazar
1,5 yıllık tecrübeli olarak bi firmada çalıştım
K*** S*** 22 Ocak 2021 Cuma
Öncelik müşteri memnuniyeti, iş konusunda tecrübeliyim çalışmak isterim sizinle pişman olmazsınız
İ*** A*** 19 Ocak 2021 Salı
Şirket kriterlerine uygun araç ile esnaf kurye olmak istiyorum.. Şahsi şirket im var
Ç*** K*** 18 Ocak 2021 Pazartesi
Aracımı alıcam sartlarınıza uygun sekildr
E*** U*** 18 Ocak 2021 Pazartesi
Bulumdugum ilcede daha once dagit isi yapdim20 yil kadar tekrar dagitim isi yapmak insanlara hizmet etmek isdiyorum
K*** D*** 16 Ocak 2021 Cumartesi
Kendi aracımla dağıtım işini yapmak istiyorum.
M*** K*** 14 Ocak 2021 Perşembe
Aracım var pejo partner src ehlıyet pısıkoteknık aracın muayenesı var bu ısı yapmak ıstıyorum
C*** K*** 13 Ocak 2021 Çarşamba
Kendi aracımla iş yapmak istiyorum
H*** Y*** 13 Ocak 2021 Çarşamba
Motosikletin ve panel Van aracımla iş arıyorum
M*** K*** 12 Ocak 2021 Salı
Araçlı kurye olarak başvuruda bulunmak istiyorum
E*** T*** 12 Ocak 2021 Salı
23 yaşındayım ve devletin genç girişimci imkanlarından da yararlanarak kendi işimi kurmak istiyorum. Hali hazırda yeterli nakit sermayeye sahibim. Bayilik veya kuryelik hakkında detaylı bilgi almak istiyorum.
E*** E*** 12 Ocak 2021 Salı
Bu sektörde çalışmak istiyorum.aradığınız kriterlere fazlasıyla uygunum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim
A*** D*** 12 Ocak 2021 Salı
Pandemi nedeniyle işsiz kaldım kendi aracımda var kiralayabileceğim dükkanda
A*** D*** 11 Ocak 2021 Pazartesi
Merhabalar 27 yaşındayım kendi aracım var .dağıtım ve teslimat konusunda tecrübem bulunuyor.daha önce yakınımın firmasında çalıştım
Y*** T*** 11 Ocak 2021 Pazartesi
Sizden bayilik istiyorum. Kendi aracım var. Bu işi gayet güzel yaparım. Tecrübem var.
H*** D*** 10 Ocak 2021 Pazar
Deneyimmli disiplinli kendi işini yapmak isteyen
s*** e*** 9 Ocak 2021 Cumartesi
aracımla ticari/esnaf kurye olarak çalışmak istiyorum
A*** N*** 7 Ocak 2021 Perşembe
Taşıma ve kargo işinde deneyimli, insan ilişkileri konusunda başarılı biriyim. Bu işte şans verilmesi halinde başarılı olacağıma inanıyorum.
M*** M*** 5 Ocak 2021 Salı
İyi günler ilandaki şartlara uygun olduğumu düşünüyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler.
T*** U*** 5 Ocak 2021 Salı
Darıca bölgesinde ikamet ediyorum. İşletme sahibiyim. Darıca ve Gebze Çayırova bölgesinde dağıtım yapabilirim.
S*** B*** 4 Ocak 2021 Pazartesi
Detay almak için dönüş yaparmisiniz
C*** D*** 3 Ocak 2021 Pazar
Ben bu kargo taşımacılık alanında çok istekliyim işimi severek yapabilirim aracım var değerlendirirsiniz çok mutlu olurum
A*** Ö*** 1 Ocak 2021 Cuma
Bayilik istiyorum kararlıyım ekip arkadaşlarım hazır
Y*** Ö*** 30 Aralık 2020 Çarşamba
Yeni evliyim ve bir is üzerinde girisimde bulunmak istiyorum
F*** S*** 28 Aralık 2020 Pazartesi
Denetim kontrol ve dağıtım tecrübemle sizinle çalışmak isterim.
O*** K*** 26 Aralık 2020 Cumartesi
Size çalışmaktan mutluluk duyarım.
O*** K*** 26 Aralık 2020 Cumartesi
İş arıyorum. Size katılmaktan memnun olurum
t*** t*** 26 Aralık 2020 Cumartesi
kendi arabam ile yada kendime ait iş yerimle kargo kuryeliği yapmak istiyorun
Y*** K*** 26 Aralık 2020 Cumartesi
Kadın girişimci olarak desteklerinizi bekliyorum.
M*** E*** 25 Aralık 2020 Cuma
Daha önce aras kargoda kuryelik yaptım
E*** d*** 23 Aralık 2020 Çarşamba
Hyundai accent ls otomobil Bmv 320 ci Hyundai starex panelvan Fiat doblo minivan
H*** Ö*** 23 Aralık 2020 Çarşamba
Severek ve isteyerek yapacağım bir iş, olumlu değerlendirmenizi dilerim. Saygılar
M*** T*** 22 Aralık 2020 Salı
Bayilik almak istiyorum bir bolgeden
A*** T*** 22 Aralık 2020 Salı
Merhaba Karabük merkez de kendi taşıma ve turizm şirketim var ihtiyaç halinde sizinle çalışmaktan büyük memnuniyet duyarız
m*** a*** 20 Aralık 2020 Pazar
araclı kurye başvuru şartlarınızı öğrenmek istiyorum iş teçrübem var kendi aracım la yapamk istiyorum bu işi
M*** P*** 20 Aralık 2020 Pazar
Ben yıllardır kargo sektöründe yim sizinle çalışmak istiyorum
M*** T*** 17 Aralık 2020 Perşembe
Lüleburgaz ilçesinde köfteci yusuf un taşoronluğu yapmaktayız
S*** Ç*** 15 Aralık 2020 Salı
Kendi aracım var ve insanlar ilişkim gayet iyidir Giresun..
M*** A*** 15 Aralık 2020 Salı
Daha önce Aras Kargo Ertuğrul bölgesinde dağıtım yaptım bölgeye hakimim. Arçelik Beko yetkili servisinde çalıştığımdan dolayı bölge sıkıntım yoktur kendi aracım vardır
A*** Y*** 12 Aralık 2020 Cumartesi
Şahıs şirketi ve araç imkanım mevcut girişimci kuryecilik için görüşmek isterim
M*** T*** 9 Aralık 2020 Çarşamba
Köfteci Yusuf paket servis taşeronluğunu yapıyoruz firmamız olarak Lüleburgaz aktif olarak iş faliyetlerinde bulunmak istiyoruz
M*** T*** 8 Aralık 2020 Salı
Köfteci Yusuf paket servis taşeronluğunu yapıyoruz firmamız olarak Lüleburgaz aktif olarak iş faliyetlerinde bulunmak istiyoruz
T*** t*** 7 Aralık 2020 Pazartesi
Mülkiyeti kendime ait olan iş yerimde(45m2] kargo bayiliği yapmak istiyorum
s*** h*** 6 Aralık 2020 Pazar
ankara veya konya için düşünüyorum.
E*** Ç*** 6 Aralık 2020 Pazar
Aydın Kuşadasında yaşıyorum kendi aracim var
M*** C*** 6 Aralık 2020 Pazar
Öncelikle iyi çalışmalar çalışma şartları ve koşulları hakkında bilgi edinmemiz mümkünmü, kriterlerimiz nedir öğrenebilirmiyim. iyi çalışmalar.
H*** K*** 5 Aralık 2020 Cumartesi
Girisimci kurye olarak basvuru yapmak istiyorum. Kendi aracıma sahibim.
A*** P*** 3 Aralık 2020 Perşembe
Bayilik almak icin k.maras pazarcik
F*** Ş*** 1 Aralık 2020 Salı
Suandada üzerime kayıtlı Vergi levhası bulunmakda Bolu ve çevre ilçelere kargo dağıtabilir sermaye ve araçlara sahibim teşekkürler.
u*** a*** 30 Kasım 2020 Pazartesi
2012 fıat doblo maxi panelvan aracım var ordu merkez de adres bulma sorunum yok daha once taşıyıcılık yaptım
H*** B*** 21 Kasım 2020 Cumartesi
motorlarımız ve aracımız mevcut şanlıurfa ilinde kurye hizmetini sorunsuz ilerlete biliriz suandada kendı e ticaret sitemizde şanlıurfa iline anında kapıda olarak hizmet veriyoruz
H*** G*** 9 Kasım 2020 Pazartesi
Düzce ilinde kargo bayiniz olmak istiyorum gerekirse kargo araçları satın alınır şartlar iki taraf içinde uygun olursa
A*** D*** 6 Ekim 2020 Salı
Kasalı motorsiklet ile diyarbakırda dağıtım ağını kurabilirdim 053159881**