Hacı Mehmet Baklava Bayilik & Franchising Şartları

  • Hacı Mehmet Baklava
  • 1 Başvuran Sayısı
  • 114 Görüntülenme Sayısı
  • Bayilik İçin Başvur!


Ülke Türkiye Yer Seçimi Var
Kuruluş Yılı 2015 Şube Adet 11
Yatırım Bütçesi 120000 TL Firma Yetkilisi Okan Özdemir
Başlangıç Bedeli 120000 Firma Mail info@hacimehmetbaklava.com.tr
Ortalama Kâr Oranı 100 Firma Telefon 0 312 580 8 580
Firma Web Sitesi http://hacimehmetbaklava.com.tr/

Hacı Mehmet Baklava Bayilik Hakkında

Hacı Mehmet Baklava markamız Safrankara Gıda Tic. Ltd. Şti. bünyesinde kurulmuş, Ankara merkezli Franchise veren bir markadır. Hacı Mehmet Baklava markamız Ankara’nın birçok semtinde bulunan şubelerimiz aracılığı ile modern tesislerimizde günlük üretilen taptaze ürünlerini müşterilerine ulaştırmaktadır. Bu ürünler arasında 40'a yakın çeşidi ile baklavalarımız, 5 çeşit böreğimiz, 5 çeşit kadayıfımız, 50'den fazla çeşidi ile tatlı-tuzlu kurabiyelerimiz, sıcak ve soğuk içeceklerimiz ile Maraş dondurmamız bulunmaktadır.

Hacı Mehmet Baklava olarak Ramazan ayına yaklaştığımız şu günlerde, girişimcilere cesaret vermek ve Ramazan ayında zirve yapan tatlı satışlarını desteklemek amacı ile kısa bir süre için çok özel bir bayilik kampanyası hazırladık. Bu kampanya kapsamında yeni bayilerimizin işyerlerini anahtar teslim hazırlayıp, hiçbir zahmete girmeden işyeri sahibi olmalarını sağlıyoruz. Ayrıca Ramazan ayı boyunca 1 ton baklava hediye ediyoruz.

Gaziantep’ten günlük olarak gelen baklava çeşitlerinin modern çizgilerde sunulduğu işletmeler kuruyoruz. Kaliteli çay ve kahve çeşitlerinin sunumu ile insanların daha çok vakit geçirmek istediği mekânlar hazırlıyoruz. Lokasyon seçiminden verimli operasyon yönetimine kadar tüm konularda destek verip yatırımcılar için çok cazip fırsatlar sunuyoruz.

Bu kampanya dahilinde yeni bayilerimizden Franchise giriş bedeli talep etmiyoruz. Her şeyi bir pakette topladığımız anahtar teslim çözüm sunuyoruz.

İşletmenin büyüklüğünü maksimum 75 m2 olarak belirledik. Bu ölçüye göre toplam yatırım maliyeti 99.000 TL + KDV’dir. Anahtar teslim olarak işletmenin kurulumunun yanında 1 ton baklava da hediyemiz olacaktır.

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu firma için yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!

Bayilik Başvurusu Yapanlar


İlk bayilik başvurusu yapan sen ol!

Bayilik İçin Başvur!