Karamela Bebek-Çocuk Giyim Bayilik & Franchising Şartları

  • Karamela Bebek-Çocuk Giyim
  • 0 Başvuran Sayısı
  • 247 Görüntülenme Sayısı
  • Bayilik İçin Başvur!


Ülke TÜRKİYE Yer Seçimi Var
Kuruluş Yılı 1989 Şube Adet 5
Yatırım Bütçesi 50000 TL Firma Yetkilisi Turgut Öztekin
Başlangıç Bedeli 50000 Firma Mail info@karamela.com.tr
Ortalama Kâr Oranı - Firma Telefon 444 30 68
Firma Web Sitesi https://www.karamela.com.tr/

Hakkımızda

KARAMELA İnternet Mağaza Ekibi  ,sizlere 7/24 güvenilir, kaliteli, eğlenceli ve farklı bebek, çocuk giyim ürün ve aksesuarları sunmaktadır.Geleceğimiz olan çocuklarımızın büyürken sağlıklı, konforlu ve aynı zamanda şık giysilerle büyümesine yardımcı olmak amacıyla sizlere hizmet vermekteyiz.Türkiye’nin her sektörde ve konuda işini iyi yapan kadrolara ihtiyacı var. Bizde 1989 yılından beri Türkiye’de Hazır giyim sektörü içinde, özellikle Bebek ve Çocuk Giyim üretimini titizlikle sürdüren, bir ekibiz.Uzun yıllar Avrupa ülkelerindeki  çocuk giyim markalarına ihracat  yapan  firmamız, edindiği bilgi ve deneyim ile  kendi markamızı oluşturmaya karar verdik.

O’pitii  piitiii,  karamela sepetiii   terazi lastik  jimnastik…  tekerlemesinden esinlenerek, Markamız “KARAMELA” yı  2000  yılında tescil ederek işimizi yeni bir  platforma  taşıdık. Neşeli ve  cıvıl cıvıl çocukları  simgeleyen  “rengarenk çocuk modası”  sloganı ile  renkli giysiler üretmeye başladık.  Ankara’da  Panora AVM ’de , Samsun’da,  İstanbul ’da Mecidiyeköy’de  fiziki Mağazalar  işletiyoruz. Ayrıca, Türkiye’nin değişik şehirlerine Toptan bebek ve çocuk ürünleri satıyoruz. Okul sezonunda, seçkin okullara okul ve spor kıyafetler üretiyoruz.

KARAMELA markamız  altında ;  0-2 yaş arası ürünlerimizi,  O ’piti piti  markası  ile,   2-12 yaş arası ürünlerimizi    Karamela markası ile satıyoruz. Ayrıca, bebek ve çocuk giyimde bir dünya moda markası  olan İspanyol TUC TUC ’un Türkiye temsilcisiyiz ve dağıtımını  yapıyoruz.

TUC TUC dünya ’da yaklaşık  47  noktada  değişik ülkelerde  satılan ,keyifli ve eğlenceli butik bir marka. En önemli özelliği farklı ve geniş yelpazesi olan koleksiyonları.. 0-12 yaş arası giysi grubu  yanı sıra;  bebek oda aksesuarları, yumuşak tekstil oyuncakları, dış mekan aksesuarlarından oluşan ürünleri içeren  koleksiyonları var. İspanyol firmanın kurucusu ve baş tasarımcısı, markayı Tayland’da  ulaşım için  kullanılan triportörlerin çıkardığı  tuk tuk  seslerinden  ve çok renkliliğinden esinlenerek yaratmış.

Herkese, yaşamda  en adil ve eşit olarak sunulan  zaman kavramı ; günümüz çalışma tempo ve koşullarında gittikçe daha hızlı geçer ve kıymetli olmakta.. Bu noktadan hareketle ve güzel yurdumuzun her köşesinde Mağaza açmak yerine ,  herkese evinde ya da işyerinde ulaşmak üzere 7 gün / 24 saat hizmet verebilecek internet  satış mağazamızı 2013 yılından itibaren yaşama geçirdik

Türkiye’nin güvenilir, kaliteli, farklı bebek ve çocuk ürünlerini bir arada bulabileceğiniz  İnternet satış mağazalarından  biri olmayı hedefliyoruz. Bu konuda sizlerin desteğini bekliyor, her zaman daha iyi olabilmek için çalışan bizlere , eksiklerimizi, önerilerinizi bildirmenizi, memnun kaldığınızda  akraba ve arkadaşlarınıza tavsiye etmenizi  rica ediyoruz.

Şimdi, tercih ettiğiniz ürün kategorilerini gezebilirsiniz. İyi alışverişler diliyoruz..

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu firma için yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!

Bayilik Başvurusu Yapanlar


İlk bayilik başvurusu yapan sen ol!

Bayilik İçin Başvur!