Küppeli Bijuteri Bayilik & Franchising Şartları

  • Küppeli Bijuteri
  • 3 Başvuran Sayısı
  • 949 Görüntülenme Sayısı
  • Bayilik İçin Başvur!


Ülke Türkiye Yer Seçimi Var
Kuruluş Yılı 2009 Şube Adet 65+
Yatırım Bütçesi 175.000 TL Firma Yetkilisi Küppeli Bijuteri
Başlangıç Bedeli 175.000 Firma Mail bayilik@kuppeli.com
Ortalama Kâr Oranı %90 Firma Telefon 0212 610 80 80
Firma Web Sitesi https://www.kuppeli.com/index.php/bijuteri-bayilik/

Küppeli, bijuteri sektöründe kaliteli ürü ve hizmet anlayışını devam ettiren Kübranur Bijuteri, her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. ​

Merkezi İSTOÇ’ta bulunan ve 800 m2’lik toplam alana sahip olan Kübranur Bijuteri, ayrıca Tahtakale’de 235 m2 showrooma sahip. Bünyesinde bulunan Küppeli markası ile toptan ve reyon hizmeti veren Kübranur Bijuteri, aynı zamanda Tahtakale’de toptan hizmet verdiği Soso ve perakende zincir mağazası olan Küppeli markası ile müşterine her alanda farklı ürün ve hizmet seçeneği sunuyor. ​

Toplam 60 kişilik bir ekip olarak çalışan Kübranur Bijuteri, 2009 yılından bu yana izne ve denetime tabi 35 personeli ile bir üretim tesisine sahip. Mağaza ve reyon takibi yapan uzman kadrosu, kendi bünyesinde tasarım yapan ekibi ve tasarımları uyarlayan 3D yazıcısı ile tam donanımlı bir hizmet sunan Kübranur Bijuteri, günümüz modasını takip ederek, müşteri memnuniyetini odağında tutarak çalışmaya devam ediyor.

Küppeli bujiteri bayilik franchise şartları

SORU : Küppeli bayisinin diğer marka ve mağazalardan farkı nedir?

Bijuteri grubundaki ürünlerimizi kendi fabrikamızda üretiyoruz. Ürünlerimizin analiz raporları ve tüm üretim sertifikaları mevcuttur. Küppeli bijuteri üretim ve kaplama ruhsatlı bayilik veren tek firmayız.

SORU : Rakip firmalara göre ürünlerimiz ucuz mu?

Üretici olmamızın en büyük avantajı ürettiğimiz ürünleri araya toptancı ve tedarikçi koymadan direk mağazalara gönderiyoruz. Bu neden ile ürün, fiyatları yükselmeden doğrudan tüketiciyle buluşuyor. Model ve fiyat konusunda çok iddialıyız.

SORU : Model çeşitleri nasıl?

Genelde çoğu firma birbirini kopyalar ya da yaklaşık ürünler üretirler. Aksine Küppeli Bijuteri gündemi ve modayı hızlı takip eden, modaya yön veren bir markadır. Ne de olsa hiçbir kadın pişti olmak istemez.

SORU : Mağazalarda başka ürün satabilir miyiz?

Bu konuyu bütünüyle ele aldık. Tüketici mağazada alternatif tüm ürünleri bulabilmeli. Bu neden ile anı tüketiciye uygun tüm ürünleri biz bir arada topladık. Küppeli mağazalarında; BİJUTERİ, TOKA, ÇANTA, CÜZDAN, SAAT GÖZLÜK, ATKI, BERE, ŞAL, FULAR, BABET, PONDUF TERLİK, gibi geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.

SORU : Mağaza konumu nasıl olmalı?

Sattığımız ürünler, tüketicinin planlı alışveriş yaptığı ürünler olmadığından, Gezip dolaştığı, sürekli kullandığı alanlarda bulunduğu ilin ve ya ilçenin en işlek caddelerinde olmalıdır.

SORU : Mağaza ne kadar büyük olmalı?

Ürün çeşitliliğimiz fazla olduğundan, küçük mağazalarda koleksiyonumuzu sergilemek zor oluyor, bu neden ile minimum 40 m² olmalı mağaza, ancak tam anlamıyla doğru metre kare 75 m² ile 100 m² arasında olmalıdır.

SORU : Yatırım maliyeti ne kadar?

Biz bu konuyu iki kısımda anlatalım; 1. Kısım dekaraysan, dekor maliyeti A dan Z ye tarafımızdan yapılmakta ve metrekare maliyeti 1.600 TL olarak hesaplanmaktadır. 2. Kısım ürün, Ürün maliyeti ise metrekare başına 1.900 TL dir. Ürün ve dekor toplamda metrekare 3.500 TL dir.

( Örnek 50 m² x 3.500 TL = 175.000 TL ) 

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu firma için yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!

Bayilik Başvurusu Yapanlar


F*** k*** 20 Mayıs 2021 Perşembe
Küqpeli Adıyaman mağazası açmak istiyorum
c*** ö*** 12 Temmuz 2020 Pazar
bayilik ile ilgili bilgi almak istiyorum