Musa Bey Un Bayilik & Franchising Şartları

  • Musa Bey Un
  • 0 Başvuran Sayısı
  • 892 Görüntülenme Sayısı
  • Bayilik İçin Başvur!


Ülke Türkiye Yer Seçimi Var
Kuruluş Yılı 1995 Şube Adet 4
Yatırım Bütçesi 50000 TL Firma Yetkilisi Musa Ayan
Başlangıç Bedeli 50000 Firma Mail info@musabey.com
Ortalama Kâr Oranı - Firma Telefon 05495493840
Firma Web Sitesi https://www.musabeyun.com/

Musa Bey Un Bayilik Hakkında

SOFRALARINIZA BEREKET GETİRİYORUZ

Ayan Un tarafından un fabrikaları makinelerinin imalatının yapıldığı yıllarda, bu makinaları denemek amacıyla kurulan Kayseri Un Fabrikası olarak üretime başlamış, koşulların iyiye gitmesi ve verimin artmasına paralele olarak makine revizyonu yapılmış ve fabrikada üretim kapasitesini arttırmıştır. Sektöründeki yenilikleri takip eden ve teknolojik alt yapıdaki dönüşümleri bünyesine katarak büyümeyi hedefleyen şirket yeni bir fabrika kurmak için çalışmalarına hız vermiştir.

Taş Değirmenlerde öğütülen doğal katkısız atalık buğdaylar ile Üretimini yapmakta olduğumuz tüm ürünlerde, kalite hedefleri doğrultusunda, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

Mevcut şartlarla yetinmeyip, sürekli gelişimi hedeflemek.

Teknolojik gelişmeleri takip ederek hijyen ve insan sağlığını ön planda tutmak.

Hammadde temininden başlayarak, ambalajlama, depolama ve tüketiciye ulaşana kadar tarafsız bir kontrol sistemi ve modern cihazlar kullanarak, hijyenik paketlenmiş ürünlerimizi tüketime sunmak.

Kalite ve Gıda Güvenliği yönetim sistemleri için ihtiyaç duyulan prosesleri ve bunların bütün kuruluştaki uygulamalarını;

Üretim, ürün depolama, satın alma, pazarlama, satış, insan kaynakları, eğitim, gıda güvenliği yönetimi ve sürekli gelişim süreçleri dahil olmak üzere güncel ve uygulamada tutmak.

Planlanmış sonuçları başarmak ve süreçleri sürekli iyileştirebilmek için kalite ve gıda güvenliği politikasını, kalite hedeflerini, tetkik sonuçlarını, düzeltici ve önleyici faaliyetleri prosesleri izlemek ve analiz ederek sürekli iyileştirmek.

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu firma için yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!

Bayilik Başvurusu Yapanlar


İlk bayilik başvurusu yapan sen ol!

Bayilik İçin Başvur!