Oba Döner Bayilik & Franchising Şartları

  • Oba Döner
  • 2 Başvuran Sayısı
  • 485 Görüntülenme Sayısı
  • Bayilik İçin Başvur!


Ülke Türkiye Yer Seçimi Var
Kuruluş Yılı 2012 Şube Adet 21
Yatırım Bütçesi 80000 TL Firma Yetkilisi Gökhan Tokgöz
Başlangıç Bedeli 80000 Firma Mail info@obadoner.com.tr
Ortalama Kâr Oranı 50,000 Firma Telefon 0506 507 508 9
Firma Web Sitesi www.obadoner.com.tr

Oba Döner Bayilik Hakkında

OBA DÖNER ilk şubesini 2012 yılında açmıştır. 2012 Yılından günümüze kadar geçen zamanda beyaz ette fark oluşturmayı amaç edinmiştir. Kendine has özel organik sosu eşsiz bir lezzet sunmaktadır. Dönerlerimiz Gıda Mühendisleri gözetiminde üretim tesislerimizde üretilerek günlük olarak şubelerimize gönderilmektedir.

OBA DÖNER hijyen, kalite ve sağlık standartları her zaman göz önünde bulundurmaktadır. Dinamik, güler yüzlü ve eğitimli personellerimiz ve sizlerin güveni en iyi şekilde sizlere hizmet vermeye daima devam edeceğiz.

OBA DÖNER olarak hedefimiz başta İstanbul olarak üzere Türkiye’nin her ilçesinde ve Yurt Dışına'da taşıyarak OBA DÖNER – DÖNERİN OBASI Marka bayrağını zirveye çıkarmaktır.

OBA DÖNER bünyesinde açtığı ve franchise verdiği tüm şubelerde standartlarını göz önünde bulundururken yatırımcısına da yüksek kar oranları sunmaktadır. OBA DÖNER yatırımcılara kaliteyi daima sunmaktadır.

OBA DÖNER olarak hedefimiz her konuda işin en iyileri ile çalışarak OBA DÖNER markasını daima zirvede olmasını sağlamaktır. Ayrıca yurtdışı temasları ile markamızı dünya çapında bilindik ve güvenilir bir marka olması için çalışmalarımız devam etmektedir.

Düşük maliyetler ile kendi işletmenizin sahibi olmanızı sağlıyoruz.

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu firma için yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!

Bayilik Başvurusu Yapanlar


İlk bayilik başvurusu yapan sen ol!

Bayilik İçin Başvur!