Paspasmatik Bayilik & Franchising Şartları

  • Paspasmatik
  • 0 Başvuran Sayısı
  • 652 Görüntülenme Sayısı
  • Bayilik İçin Başvur!


Ülke Türkiye Yer Seçimi Var
Kuruluş Yılı 2017 Şube Adet 58
Yatırım Bütçesi 38000 TL Firma Yetkilisi Paspasmatik Bayi Departmanlığı
Başlangıç Bedeli 38000 Firma Mail info@paspasmatik.com.tr
Ortalama Kâr Oranı 170 Firma Telefon 444 38 69
Firma Web Sitesi https://paspasmatik.com.tr/

Paspasmatik Bayilik Hakkında

TÜRKİYE VE DÜNYA’DA BİR İLK! PASPASMATİK
Türk mühendisler üretti, ülkemizdeki araç sürücülerinin hizmetine girdi.

 

paspasmatik 1

 

Günlük hayatta arabalarını yıkayan bireylere yönelik Yerli mühendis ve yazılımcılar tarafından Ar-Ge çalışmalarını tamamlayarak Dünya’da ve Türkiye’de bir ilki yaparak Otomobil sürücülerinin hayatlarını daha pratik kılmak amacıyla tasarlanan tek kullanımlık araç içi paspas veren satış otomatlarını üretti.

 

paspas

 

Türk otomotiv sanayisinin başkenti olan Bursa ilinde yer alan %100 Yerli sermaye gücü ile kurulan bugün 2.200 m2’yi aşan üretim tesisinde Otomatsan firması mühendisleri sürücülerin araçlarını yıkadıktan sonra ihtiyacı olan rengarenk araç içi paspasları veren otomatik satış makinelerini (otomat) üretiyor. Üretimini yaptığı madeni para veya jeton ile tek kullanımlık ürünlerin otomatik satışını yapan otomatlarını Ulusal ve Uluslararası patent hakları ile koruma altına alan Otomatsan firması ülkemizde bayileri aracılığı ile Dünya’ genelinde ise ülke distribütörleri ile hizmete sunuyor.
Araç içi paspas veren satış otomatlarına “Paspasmatik” ismi verildi.

 

paspas

 

 

 

Günümüzde tek kullanımlık araç içi paspas veren satış otomatları madeni para ile çalışıyor.

 

paspas

 

Paspasmatik; Duygulara Tercüman Oto Paspaslar
%100 Doğa dostu araç içi paspaslar rengarenk, özel tasarımlı ve duygulara tercüman yazılar ile esprili temalar oluşturularak paspasmatik satış otomatlarından madeni para madeni para karşılığında iki adet oto paspasın satışı yapılıyor. 7 gün 24 saat açık olarak hizmet veren paspasmatik satış otomatları her çeşit gelir grubu tüketiciye hizmet veriyor.

 

paspas

 

DÜNYA’DA 50 ÜLKEYE TEK KULLANIMLIK SATIŞ OTOMATI SATACAĞIZ
Otomatsan yetkilisi Varol ÖZDEMİR; 9.460 adet kapasiteli Bursa fabrikamızda üretilen tek kullanımlık ürünlerin otomatik satışını yapan satış otomatları markaları ‘Paspasmatik’i 2020 itibariyle toplam 50 ülkeye ihraç etmeyi hedeflediklerini belirterek “ Aynı zamanda 2020’ye kadar ürettiğimiz 3 satış otomatından birini ihraç etmeyi hedefliyoruz,2018 yılında; Ortadoğu, Kuzey v Sahra altı Afrika, Rusya ve Türki Cumhuriyetlerinde devam eden büyümemizi son olarak Avrupa’ya taşıdık. Yurt dışında, özellikle Avrupa’da Yedek Parça operasyonumuzu mükemmelleştirmek için,Polonya’da yedek parça deposu açacağız. Söz sahibi olduğumuz Türkiye pazarında bulunan başarımızı yurt dışına da taşıyarak yüzde 13 Pazar payı elde ederek Dünya genelinde ilk on içerisinde bulunan satış otomatları üreticileri arasına gireceğiz” dedi.
YILBAŞINDA AMERİKA’DA
Dünya geneli otomatik satış makinesi sektörü sadece ABD’de yıllık 50 milyar USD ciro sağlamakta, Yurt dışında yazılım, lisans, patent kullanım haklarının verilerek ürettiği otomatik satış makinelerini geliştiren Otomatsan firması yılbaşı itibariyle distribütörü aracılığıyla Amerika’daki sürücülere de hizmet verecek. Türkiye’de ise Genel Müdürlük tarafından seçilen bayi adaylarına şehir veya bölge tahsis alanı oluşturarak yaygınlaşıyor.

 

paspas

 

AKARYAKIT İSTASYONLARI VE SELF-SERVİS OTO YIKAMALARA KURULACAK
Tamamen nakit, sürekli ve öngörülebilir bir gelir kaynağı sağladığımız için Ülkemizde ilk olarak akaryakıt istasyonlarına kurulacağı bilgisini veren Varol Özdemir, “Demografik analizlere göre yurt içi piyasasında 17 bin ve üzeri akaryakıt istasyonu bulunması, araç sayısı 22 milyon âdeti aştığı ve her geçen gün sayıların arttığı kaçınılmazdır.özellikle akaryakıt istasyonlarından, Benzinliklerden Akaryakıt Dağıtım Lokasyonlarından Self-Servis Yıkama Alanlarından, Oto Yıkama Noktalarından, Alış-Veriş  Merkezlerinden, Üniverstilerden, Tesislerden, Galeri Topluluk Merkezlerinden, Toplu Otopark Alanlarından, bu konuda ciddi bir ilgi ve talep var. Yurt içinde bulunan il ve ya bölge bayilerimiz onlarla da iş birliği içinde olmakta ve sürücülerin hizmetine sunulmaktadır.

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu firma için yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!

Bayilik Başvurusu Yapanlar


İlk bayilik başvurusu yapan sen ol!

Bayilik İçin Başvur!