Rulomatik Bayilik & Franchising Şartları

  • Rulomatik
  • 2 Başvuran Sayısı
  • 775 Görüntülenme Sayısı
  • Bayilik İçin Başvur!


Ülke Türkiye Yer Seçimi Var
Kuruluş Yılı 2011 Şube Adet 98
Yatırım Bütçesi 22650 TL Firma Yetkilisi Rulomatik Bayi Departmanlığı
Başlangıç Bedeli 22650 Firma Mail info@rulomatik.com.tr
Ortalama Kâr Oranı 175 Firma Telefon 0850 650 11 11
Firma Web Sitesi www.rulomatik.com.tr

Rulomatik Bayilik Hakkında

Türkiye ve Dünya’da ulusal ve uluslar arası patent haklarına sahip ilk tek kullanımlık ürün veren otomatik satış makinesi üreticisi Rulomatik, bugün 2.200 m2’yi aşan üretim tesisinde yurt içi ve yurt dışı tüm yaşam alanları için tek kullanımlık ürün ve tek kullanımlık ürün veren otomatik satış makine (Otomat) çözümleri üretiyor.
Satış Ağı
Günümüzde Türkiye’de 27 Bölge ile 49 bayimiz bayisinden oluşan yaygın satış ağıyla, Rulomatik ürünlerini tüketiciyle buluşturmaktadır. 

RULOMATİK; Patentli bir ürün olup madeni para karşılığında rulo haline getirilmiş ürünleri tek tek veren otomatik satış makinesidir. 
Örneğin; Tek kullanımlık araç kurulama bezi: Benzinlik, akaryakıt istasyonlarında araba-taşıt ücretli/ücretsiz yıkama alanlarında arabalarını yıkadıktan sonra, araçlarını havlu, gazete, bez ile kurulayan araç sahiplerine şahit olmuşsunuzdur… Tüketici kullandığı havlu, bez kurulama işlemi sonrası tekrar kullanmak zorunda kaldığı için araçta bulundurularak ağır koku yapmaktadır. 
Tek kullanımlık mikro fiber bez tabanlı araç kurulama havlusu veren otomatik satış makinesi tüketicinin madeni para’ye sahip olmasını sağlamaktadır. 
Araçlarını akaryakıt istasyonların madeni para kullanarak köpüklü yıkama sonrası madeni para kullanarak basınçlı su ile yıkama, madeni para kullanarak araç içi oto süpürge bu sektörün önünü açmıştır.
Potansiyel pazarın büyüklüğü; Rulomatik İlk olarak yurt içi piyasası hedeflenmektedir. Demografik analizleri tamamlanmış olan yurt içi piyasasında 13 bin ve üzeri akaryakıt istasyonu bulunması, araç sayısı 19 milyon âdeti aştığı ve her geçen gün sayıların arttığı kaçınılmazdır. 
100’lük 140’lık ve 180’lik adetler halinde rulo haline getirdiği ürünlerde kesme, katlama, ütüleme, paketleme, etiketleme, jelatinlime vb. kalemleri ortadan kaldırdığı, bu ürünleri direk yurt dışından ham maddenin ekonomik olduğu şirketlerden ithal edip tüketicinin ulaşabileceği fiyatlarda yani madeni para karşılığında sunmaktadır. 
Türkiye geneli 56 farklı bölge olarak tanımlanmıştır. (İller Barındırdıkları araba yıkama istasyonları, akaryakıt istasyonları, sayıları analizi sonucu değerlendirilerek sınıflandırılmıştır.) Rulomatik başarısı kanıtlanmış win & win satış stratejisini uygulamaktadır. 
Türkiye ve Dünya'da bir ilk olan, Patentleri alınan otomatik satış makinesi ve özel olarak üretilmiş tek kullanımlık ürünlerin dağılımı yurt içinde İl / bölge bayiliği yapılanması üzerinden yapmaktadır. 

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu firma için yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!

Bayilik Başvurusu Yapanlar


D*** K*** 1 Kasım 2020 Pazar
Aydına yenilik getirecek firmanıza değer katacak bir bayilik olacak emin olabilirsiniz
A*** A*** 24 Aralık 2019 Salı
Diyarbakır ili ve bölge bayiliği hk