Starbucks Bayilik & Franchising Şartları

  • Starbucks
  • 5 Başvuran Sayısı
  • 883 Görüntülenme Sayısı
  • Bayilik İçin Başvur!


Ülke ABD Yer Seçimi -
Kuruluş Yılı 1971 Şube Adet 21000+
Yatırım Bütçesi - TL Firma Yetkilisi Shaya Grup
Başlangıç Bedeli 24200 $ Firma Mail info-tr@alshaya.com
Ortalama Kâr Oranı 60% Firma Telefon 444 47 49
Firma Web Sitesi https://www.shaya.com.tr/

Starbucks'ın en yüksek kaliteli kahve çekirdeklerini satın aldığını ve kavurduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu, yaptığımız işin temelidir, ancak tüm hikayemiz bundan ibaret değildir.

 

Mağazalarımız kahve severler için her yerde uğrak noktası haline geldi. Misafirlerimiz Starbucks'ı tercih ediyorlar çünkü samimi hizmet, sıcak bir atmosfer ve her zaman ustalıkla kavrulmuş ve kıvamında hazırlanmış bir fincan kahveye güvenebileceklerini biliyorlar.

Kahveden Daha Fazlasını Bekleyin

Tutkumuz, sadece kahvemizi değil, onu tamamlayacak deneyimi de en iyi şekilde sunabilmektir. Starbucks Deneyiminizi tamamlayacak kahveleriniz ile uyumlu yiyeceklerden, mağaza ortamını tamamlayan müziklerimize kadar herşeyi özel olarak seçiyoruz.

Misafirlerimiz Starbucks'a sohbet etmek, arkadaşları ile buluşmak ya da çalışmak için gelirler. Biz herkes için bir araya gelebilecekleri sosyal bir ortam sunuyoruz ve günlük hayatlarının bir parçasıyız; hiçbir şey bizi bundan daha mutlu edemez.

Türkiye'de de uzun yıllardır faaliyet gösteren starbucks'un 2016 verilerine göre  7 bölgedeki 26 ilde 331 mağazası var. Starbucks Bayilik Şartları konusuna hemen değinelim;

Starbucks Bayilik Veriyor Mu ?

Türkiyede starbucks'un temsilcisi olan Shaya Grup malesef starbucks bayilik vermiyor. Sadece belirli bölgeye özel tesimcilik hakları sunuyor. Başlangıç olarak 24.200 $ talep ediliyor ve bayiliğiniz boyunca cirodan %6 kar alınıyor. Starbucks bayilik şartları ve bayilik fiyatı hakkında söyleceklerimiz şimdilik bu kadar.

 

 

 

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu firma için yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!

Bayilik Başvurusu Yapanlar


İlk bayilik başvurusu yapan sen ol!

Bayilik İçin Başvur!