Xml Bayilik Veren Firmalar Bayilik & Franchising Şartları

 • Xml Bayilik Veren Firmalar
 • 8 Başvuran Sayısı
 • 79 Görüntülenme Sayısı
 • Bayilik İçin Başvur!


Ülke Türkiye Yer Seçimi -
Kuruluş Yılı - Şube Adet -
Yatırım Bütçesi - TL Firma Yetkilisi -
Başlangıç Bedeli - Firma Mail -
Ortalama Kâr Oranı - Firma Telefon -
Firma Web Sitesi -

XML Bayilik Nedir?

XML bayilik e-ticaret sektörüyle alakalı bir terimdir. E-ticaret sektöründe yaşanan gelişmelerle beraber kimi yatırımcılar yatırım yaparak bu sektöre girmektedir. Ancak yeterli sermayesi olmayan girişimciler için devreye XML bayilik sistemi girmektedir. Yani e-ticaret sitesinde bulunan ürünlerin stoksuz satılma şekli de denilebilir. Bu sayede XML sistemi devreye girerek ve stoka ihtiyaç duymayarak ürüne yönelik satışı gerçekleştirebilmektedir. XML e-ticaret sistemi sipariş ile çalışmaktadır. Yani alıcı tarafından gelen bir sipariş ile birlikte ürün hazırlanmakta ve tedarik edilebilmektedir. Alıcı olan bir tedarik sisteminin sürekli güncellenmesi ile birlikte stok bilgisi yayınlanarak ürüne ait tüm stokları göstermektedir. XML bayiliği e-ticaret sistemi ile birlikte stoksuz tüm ürünler pazarlanmaktadır. Ürüne yönelik hiçbir stok açığı olmadan ürün tedariği e-ticaret ile gerçekleşmektedir. Gelişmiş bir ağa sahip e-ticaret sistemi ile anında her türlü ürün, hizmete açılmaktadır. Tüm ürünlere yönelik her türlü çeşitlilik için e-ticaret kapsamı alanı online olarak 7/25 hizmet vermeye devam etmektedir.

XML’ye Yönelik Bayilik Veren Siteler

Ev aletlerine yönelik eşyalar, ayakkabı, giyim alanında anne-bebek ve çocuk giyimi, araçlara yönelik yedek parçalar, kişisel bakım ürünleri, kozmetik ürünler, hediyelik eşya setleri, elektronik alana dair eşyalar, kırtasiye, okul ürünleri, spor ürünleri, takı ürünleri, kamp ürünleri, müzik aletlerine yönelik ürünler, gözlük ve saat ürünleri gibi birçok bayilik veren siteler mevcuttur. Bu ürünlerin sağladığı XML ticaret sitesi ile birlikte birçok ürüne ulaşmak mümkün. Stoksuz tüm ürünler kategorileşmiş bir şekilde e-ticaret sitesinde sıralanmaktadır. Tedarik için linkleri ziyaret etmek yeterli olmaktadır. Ayrıca sitede firmaya dair tüm bilgilere ulaşmak da mümkün XML bayilik veren siteler aracılığı ile tek tıkla her ürüne ulaşabilirsiniz. Her ürüne yönelik alt bilgilere de erişim sağlayarak ürünleri daha yakından inceleme fırsatı da bulabilirsiniz.

XML Kozmetik Ürünleri

XML kozmetik ürünleri, kişisel bakıma dahil edilmiş olan tüm ürün sistemine sahiptir. Geniş bir ürün sistemi mevcut olan xml kozmetik bayiliği, stoksuz birçok ürünü bünyesinde bulundurmaktadır. Tüm cilt bakımı ürünleri, saç bakımı, el ve yüz bakımı, el ve ayak tırnaklarına yönelik bakım, tüm makyaj ürünleri ve tüm parfüm ürünleri xml kozmetiğe dahildir. Yüzlerce markanın ürünleriyle zenginleşmiş bir site olan xml bayiliği, ürünlerine yönelik geniş katılım örneğini sağlamış bulunmaktadır. İstenilen tüm ürünler xml firmaları ile anında tedarik edilmektedir. Kişisel bakıma ve kozmetiğe yönelik tüm ürünler sağlık açısından da çok önem taşımaktadır. Sağlığa zararlı kozmetik ürünlerinin kullanımı cildi tahriş edebilmekte ve büyük hasarlara yol açabilmektedir. Kozmetik xml bayiliği ile sağlıklı ürünlere ulaşılmaktadır. Sağlık açısından test edilmiş ürünler bayilikte mevcuttur. Herhangi bir sorun olması durumunda bayiliğe dönüş sağlanmaktadır.

XML Bayiliği Giyim

Xml bayiliği giyim ile birlikte 7/24 alışveriş yapmak mümkün. Ayrıca ürüne yönelik bir sorun ya da bir soru olduğu zaman ise yardım merkezi devreye girebilmektedir. Yardım merkezi tüm soruların cevaplanmasında ve giyime yönelik sorunların giderilmesinde yardımcı olmaktadır. Xml giyim firmaları ile tek tek alışveriş yapmakla beraber toptan alışveriş yapmak da mümkün. Üstelik giyime yönelik her beden xml bayiliklerinde mevcuttur. Yine anında gerçekleşmek istenen iade değişimi de mevcuttur. Giyim xml bayilik ile birlikte iadeler sorgusuz bir şekilde anında gerçekleşmektedir. İade ve değişimi sağlanan ürün herhangi bir ek ücrete gereksinim duyulmadan kapınıza kadar gelmekte ve güvenli bir şekilde teslimi sağlanmaktadır. Hiçbir soruna yol açmayan xml giyim sektörü anında alışverişin keyfini yaşatmaktadır. Ayrıca online yapılan alışveriş sistemi üzerinden ödenen ücretler de yine güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Güvenli ödeme talimatı ile xml bayilikleri bu konuda güvence vermektedir. Web üzerinden gösterilen ürün fiyatlarının yansıtılması ile güvenli ödeme talimatı gerçekleşmektedir. Üstelik kişisel verilere dahil bilgi paylaşımı da yapılmamaktadır. Xml kadın giyimi ile tüm kadın giyim ürünlerine ulaşmak bu kadar kolaydır. Kadın giyim xml bayilik ile birlikte istenilen tüm ürün çeşitlerine anında ulaşılmakta ve kapınıza getirilmektedir.

Elektronik Alana Yönelik Xml Bayiliği

Xml bayilik ile tüm elektronik ürünlere ulaşmak mümkün. Elektronik alanında ne varsa xml bayiliklerinde mevcuttur. Kimi zaman zor bulunan elektronik aletlerle karşılaşılmaktadır. İşte bu gibi durumlarda xml bayiliği devreye girmektedir. Yedi yirmi dört kesintisiz hizmet veren xml bayilikleri ile tüm elektronik araç ve gereçler mevcuttur. Mutfak elektronik aletleri, otomobil elektronik aletleri ya da ev ürünlerine yönelik tüm elektronik aletlere erişim mümkündür. Üstelik uygun fiyatlar etrafında şekillenen bu aletlere oturduğunuz yerden tek tıkla erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken xml bayiliğine yönelik elektronik aletler sayfasını ziyaret etmektir. Elektronik xml bayilik ile birlikte hiç kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor.

 

 

XML Bayiliğini Ücretsiz Veren Firmalar

Özellikle e-ticaret alanında çalışmak isteyenler için verilen xml bayilik siteleri tavsiye edilen bir mecra olmuş durumda. Stok bulundurma gibi bir derdinin olmaması xml bayilik sitemini daha fazla avantajlı kılmaktadır. Xml ile çok sayıda kaynak ve veri bir araya gelerek birleşmektedir. Bu yüzden stok sorunu yaşanmamaktadır. Kendi alanında önemli bir gelişme yakalamış olan  xml firmaları geniş bir kapsam ağına da sahiptir. Birçok platformdan kişilerin bir araya gelmesiyle oluşmuş olan xml firmaları, çok sayıda tüketiciye de ulaşarak online alışverişte önemli bir konuma oturmuş bulunmaktadır. Xml bayilik veren firmalar;

 • Rahatsan ev tekstil ürünleri
 • Jibau
 • Bilgi dağıtım tic. Ltd. Şti.
 • Akar net dış ticaret Ltd. Şti.

Birçok önemli firmaların bir araya gelmesiyle xml bayiliği adı altında hizmet vermesi ile xml bayilik sitesi her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. kapsama alanı geniş olan xml bayiliği ile online alışverişi her yerde sorunsuzca yapmak mümkün.

Xml Ayakkabı Tedarikçileri

Xml ayakkabı tedariği sağlayan firmaların sitesinden her türlü ayakkabıya ve ayakkabı markasına ulaşmak mümkün. Bu sektörde ayakkabı satışı yapmak isteyenler ya da bu sektöre girmek isteyenlerin yapmaları gereken tek şey linkten sayfaya kayıt olmaktır. Xml ayakkabı firması ile ürünler anında kargoya verilmekte ve lüzumsuz bekletilmemektedir. Ayakkabı tedarikçileri sitesinde bulunan her türlü ürün ve markaya göz atarak istediğinizi alabilirsiniz. Xml ayakkabı tedarikçileri;

 • Babetto.com.tr
 • Ayakkabiatolyesi.com
 • Eiksir.com
 • Erbilden.com
 • Betsispor.com
 • Nealirsak.com

Tüm xml ayakkabı içeriklerine, modellerine ve markalarına bu sitelerden ulaşabilirsiniz. Her çeşit ayakkabı ve modeller istenilen sayıda ve numaralarda müşterilerini beklemektedir. Anında değişim iadesi de mevcuttur.

Xml Mobilya Bayiliği

Xml mobilya bayiliği ile evlere ait tüm mobilya ürünlerine ve tüm dekoratif malzemelerine erişim mümkün. Her eve özel mobilyalar ve ev dekoratif ürünleri ile birçok çeşitlilik müşterilerini bekliyor. Sınırsız ürün sunan xml mobilyaları ile oturduğunuz yerden incelemek sizlerin işi. Tek yapmanın gerek xml mobilya ürünleri satan bayilikleri ziyaret etmektir. Mobil olarak gerçekleşen tüm bu işlemler ziyaretçilerinin ayağına gelmektedir. Seç, beğen, al özelliği ile en kısa sürede kapınızda olan mobilya xml bayilik, seçtiğiniz tüm ürünleri eksizsiz bir şekilde kapınıza getirmektedir. xml mobilya bayiliği sunduğu sınırsız ve stoksuz alışveriş imkanı ile evinizi yeniliyor. Sürekli yeni mobilya ve dekoratif eşyaları için mağazalarda dolaşmak ve vakit kaybetmek devri artık kapandı. En uygun fiyatlarla en yeni mobilya ürünleri xml mobilya bayilik sitesinde sizleri beklemektedir. Özellikle kargoda hızlı olma sistemi ile anında eşyalarınız kapınıza gelmektedir. Yol boyunca herhangi bir sorun yaşanmadan kapınıza gelen eşyalarınızda eğer sorun yaşanırsa yine ürün iadesi de gerçekleşebilmektedir. xml mobilya müşterilerine her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Vermiş olunan siparişler aynı şekilde bir değişiklik yapılmadan tam dört iş günü içerisinde yola çıkmaktadır. Eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde kargo teslimi sağlanmaktadır.

Xml Hırdavat Bayilik

Hırdavat alanı çok çeşitliliğe sahip bir ürün yelpazesini kapsamaktadır. Küçük büyük birçok eşya hırdavat içerisinde yer almaktadır. Hatta kimi zaman bazı hırdavat ürünlerini bulmak zorlaşmaktadır. Hırdavat xml bayilik ile bulunması zor tüm hırdavat çeşitlene erişmek kolay. Bu alanda yani xml bayiliği adı altında birçok hırdavat tedarikçisi de mevcuttur. Bunlar: malzeme marketim, ithalat, freze, çarşı keyfi, alkaya elektronik, hırdavatb2b, Demircioğlu oto, hediye denizi ve modacar’dır. Bu şekilde birçok firma hırdavat alanında çalışma göstermektedir. Büyük küçük hangi hırdavat ürünü olursa olsun tedarik edebilir ve kapınıza gelmesini bekleyebilirsiniz. Ayrıca hırdavat ürünleri toptan bir şekilde alındığında ise indirim uygulanmaktadır. Hırdavata dair her şey xml hırdavat bayiliklerinde mevcuttur.

Xml Saat Bayiliği

saat xml bayiliği ile her çeşit saate erişim mümkün. Kadın ve erkek tüm saat çeşitleri en uygun fiyata sizleri bekliyor. Her bütçeye uygun tasarlanmış saat çeşitleri ile isteyen altın saat isteyen gümüş saat isteyen de daha spor bir saat çeşidine sahip olabilir. Sayfada önerilen talep formunun doldurulması yeterlidir. Bu sayede en kısa sürede saatiniz kargoya verilmiş olacaktır. Tüm şık saatlerle dolu bir saat dünyası xml saat bayiliği tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Üstelik iade etme işlemi de mevcuttur. İade edilen saatin karşılığında müşterinin para talep etme hakkı da yine mevcuttur.

E-ticaret Sitelerine Xml Veren Firmalar

e-ticaret sitelerine xml veren firmalar günümüzde yaygınlaşmaya devam etmektedir. Çünkü günümüzde e-ticaret alanı daha fazla gelişme göstermektedir. Bu alana yönelik online alışverişler de artmış bulunmaktadır. İnsanların evlerinden yaptıkları alışverişler, e-ticaret sistemini daha fazla kullanılır kılmaktadır. İnternette en fazla satılan ürünler ve bu ürünlerde yaşanan rekabetler, ürünlere yönelik ilgi alanları gibi konular e-ticaret sistemini daha yaşanır kılmaktadır. E-ticaret sistemi ile birçok ürün bir araya gelmekte ve entegre olmaktadır. Bu sayede ürünü talep edenler anında ürüne erişimi sağlayabilmektedir. Ayakkabıdan çocuk eşyalarına kadar birçok ürün de bu sayede e-ticaret kapsamına girmektedir.

Nasıl Kayıt Olabilirim?

Öncelikle xml verileri depolayan dosya işlemi görmektedir. Ve her türlü program destekleyicisi tarafından da açılabilir bir özelliğe sahiptir. Ücretsiz xml bayilik sitelerine iki şekilde başvuru yapmak mümkün. İlk olarak belli bir para bedeli ödenerek başvuru yapılmaktadır. Bu para bedeli ise 500 TL’dir. Beş yüz TL xml bayilik bedeli olarak yani bir hizmet bedeli olarak görülmektedir. İkinci olarak ise yine 2000 TL gibi bir bakiye yatırılıp kayıt olabilirsiniz. Ayrıca yatırılan bu tutarı siparişlerinizde kullanabilirsiniz. Ve daha sonra istenilen sektörde çalışma imkanı bulmak da kolaylaşmaktadır

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

caglar 21 Aralık 2020 Pazartesi
Isı yalıtımlı duvar boyası, duvar kaplama ürünleri ücretsiz xml veriyor ve ürünleri aynı gün yada en geç ertesi gün ücretsiz kargo olarak gönderim sağlıyor. Whatsapp üzerinden ulaşılırsa üretici firmanın detaylı ürün özellikleri paylaşılmaktadır.
SELDA ERKOL 20 Ekim 2020 Salı
E-Hediyeci firması olarak marka tescilli, barkodlu ve tasarım ile üretimi kendi bünyemizde olan orjinal ürünlerimizde % 50 - %70 iskontolu xml bayiliği vermekteyiz . https://www.e-hediyeci.com/hediyelik-esya-bayilik-sartlari İlgilenen firmalar konumuzu inceleyebilir. Hayırlı işler dileriz. Can

Bayilik Başvurusu Yapanlar


E*** U*** 8 Eylül 2020 Salı
Merhabalar 100 BİN TL lik reklam bütçemiz ile sitemizde sizlerinde ürünlerinizi görmek istiyoruz XML gönderebilir misiniz ?
F*** Ç*** 18 Ağustos 2020 Salı
Merhabalar. Fex Store olarak bir çok e ticaret sitesinde mağazamız bulunmaktadır. Sizlerle XML ortaklığı yapmak istiyoruz. Dönüşlerinizi bekliyoruz.
c*** Y*** 9 Temmuz 2020 Perşembe
Ortalama ne kadar kar marjı sağlıyorsunuz?
m*** i*** 21 Haziran 2020 Pazar
xml bayilik almak istıyorum gittigidiyorda magazam var