Yeşilçam Kahve Evi Bayilik & Franchising Şartları


Ülke TÜRKİYE Yer Seçimi Var
Kuruluş Yılı 2004 Şube Adet 57
Yatırım Bütçesi 100.000 TL Firma Yetkilisi Yeşilçam Kahve Evi
Başlangıç Bedeli 100.000 Firma Mail info@yesilcamkahveevi.com
Ortalama Kâr Oranı 33 Firma Telefon 0 212 546 24 24
Firma Web Sitesi http://www.yesilcamkahveevi.com/

Yeşilçam Kahve Evi Bayilik

Yeşilçam Kahve Evi Bayilik Hakkında Açıklama : Hepimizin geçmişinin bir dönemine damga vuran bu efsane sokak şimdilerde lezzetli bir kahve ve eşsiz lezzetleriyle yeni bir form kazanıyor. Öyleki daha kapısından içeri adım attığınızda içinizi ısıtan bu kafeterya konsepti, sizleri Yeşilçam setlerinin tam ortasında hissettiriyor. 

Yeşilçam Kahve Evi Bayilik ve Bayilik Şartları Yeşilçam Kahve evi Özenle seçilmiş görseller ve her noktası incelikle düşünülmüş dekorasyonu ile kendinizi bir anda bir rüyanın ortasında buluyorsunuz. 

Yeşilçam Kahve Evi’nin kapısından içeri girdiğinizde modern mimari ile bezenmiş buram buram nostalji kokan bir mekan sizleri karşılıyor.

Duvarlarında bir dönem damgasını vurmuş bize bizleri anlatan sıcacık film afişlerinin yeniden yorumlanmış halleri ile Yeşilçam’ın her biri kendi alanında efsaneleşmiş sanat emekçileri sizlere keyifle gülümsüyor. Tam da o anda bu mekanda kahvenin o müthiş kokusuna gizlenmiş bir tarihi hissediyorsunuz. Benzersiz menüsünde yer alan çeşitli kahve aromalarının yanı sıra Yeşilçam’ın unutulmaz sinema karakterlerinin adlandırdığı lezzetleri de tatma imkanı buluyorsunuz.

Örneğin Fosforlu Cevriye’nin yanında ince belli bardakta çay en favori tercihler arasında. Vizyonumuz Kültürümüzde kırk yıl hatırı olan kahvenin lezzetinde dünyanın en cefakar sinema kültürü Yeşilçam’ı harmanlayarak, yeni nesillere taşınmasında katkı sunmak. Misyonumuz Kaliteden ödün vermeden, hep lezzet ve sağlık ilkesinde yürümek, Müşteri kavramının yerine hep misafir kavramını geliştirmek, Oluşturulacak her noktada aynı güleryüz ve mutluluk ortamını yaratmak. 

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu firma için yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!
Son Yorumlanan Bayilik Veren Firmalar

Sandaviç Kralı

Foça kozbeyli köyüne bayilik i...

Sandaviç Kralı

Sandeviç Kralının bayiligni şa...

Sürat Kargo

Bayilik şartları için bilgi al...

Maltepe Çay

Merhaba eskisehir için bayilik...

Sürat Kargo

Bayilik koşullarınız konusunda...

Son Yorumlanan Bayilik Haberleri

Çiğköfte Dükkanı Nasıl Açılır ?

Bence çok mantıklı bir düşünce...

Diyarbakır Evden İş Yaparak Para Kazanma

Evde yapılacak bir iş arıyorum...

Elazığ Evden İş Yaparak Para Kazanma

takı tasarımı ve paketleme...