Boş Zaman ve Bilginizle Artık Para Kazanabileceksiniz
Tarih : 16 Kasım 2018 Cuma

Boş Zaman ve Bilginizle Artık Para Kazanabileceksiniz

Günden güne internet ortamında birçok kazanç imkânı artmakta. Fakat birçoğu maalesef dolandırıcılık ve kitlesel bir vurgun halini aldığına hepimiz şahit olmuşuzdur. Çoğu yatırım sonrası para kazanmayı vaat ederken, çoğu verilen görevler sonrası para çekim limiti belki aylar süren vaatler sunar. Çoğu aslında sizlerden sadece kendi çıkarları için bazı yerine getirilemeyecek veya getirmesi çok uzun zaman alacak vaatlerdir.

Makaleyaz.Net sitesi ise, tam aksine; sizden hiçbir yatırım istemez. Sizden yerli yersiz görevlerde istemez. Sizden tek istediği sadece, boş zamanlarınızı ve internet erişim imkânınızı kullanarak bilginize ulaşmaktır. Bu bilgiler, hayatınız içerisinde ister iş deneyimleriniz, ister okul deneyimleriniz, isterse bir konudaki uzmanlığınızın size kazandırdığı bilgilerdir. Güncel bir sağlık makalesi, internette herkesin aratabileceği bir potansiyele sahip konu hakkındaki bilgi derlemeniz sizlere makaleyaz.net içerisinde kazanç imkânı sunmaktadır. Öğrencilik hayatınız boyunca muhakkak ki sabit bir geliriniz yoksa ailenizden aldığınız destek ile sınırlı ihtiyaçlarınızı karşılayacaksınız. Bu utanılacak ya da inkâr edilecek bir durum kesinlikle değil. Haliyle ya okul sonraları ek kazanç için bir iş yerinde çalışacaksınız, ya da maalesef geçiminizi sağlamak için okulunuza ara vermek zorunda kalacaksınız.

Bizlerde öğrenci hayatını çok iyi bildiğimiz için, öncelikle öğrenci arkadaşlarımızın faydalanabileceği bir platform oluşturma gereği duyduk.

Makaleyaz.Net ‘e üye olduktan sonra, sadece bilginizi kendinize özgü bir anlatım şekliyle, yazı kurallarına uygun biçimde olabildiğince bilgi barındıracak şekilde yazmak ve siteye eklemektir. Sitemize üye olan diğer üyelerimiz, web sitesi sahipleri veya ajanslar tarafından en kısa sürede alımı gerçekleşecektir. Zaten, sitemiz üzerinde satışlarınızı daha çok arttırmak için ne tip teknik kurallara uymanız, neleri uygulamanız gerektiği konusunda bilgilere ulaşacaksınız.

Üstelik yılsonuna kadar piyasadaki örneklerine nazaran en düşük komisyon oranları ile kazanç sağlayacaksınız. %5 gibi çok uygun bir komisyon oranı ile hak edişiniz anında hesap bakiyenize yansıtılacaktır.
Kısaca bir örnek gerekirse; internetten derlediğiniz bilgilerle yazıya döktüğünüz bir sağlık makalesi 400 kelime uzunluğunda olsun. 100 kelimesi 1.5 TL sabit fiyatlandırması ile 400 kelimelik bir yazınızda, kazancınız 6 TL’dir. Bunun %5 i sadece 30 kuruş tutar. Hesap bakiyenize, toplamda 5.70 TL anında yansır. Üye hesap bakiyenizde toplamda 20 TL biriktiğinde, anında para çekim talebinde bulunabilirsiniz. Yani ortalama günde 4 makale sattığınızda, 20 TL civarında bir kazanç sağlamış olursunuz ve bu kazancı aynı gün içerisinde 1-3 saat içerisinde hesabınıza çekebilirsiniz.

Makaleyaz.net makalelerinizi satabileceğiniz gibi, web siteniz içinde içerik ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir sistem. Bu sebeple, neredeyse hiç para yatırmadan birkaç makale yazarak kazandığınız bakiyeyi, aynı zamanda makale satın almak için bile kullanabileceksiniz.

Etiketler: makale yazarak para kazan, yazarak kazanma, ekstra gelir, ek gelir, evden para kazanma

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu haber için yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!
Son Yorumlanan Bayilik Veren Firmalar

Yurtiçi Kargo Serivisi A.ş.

Şubeniz olmak istşyorum...

Girişimci Kurye İş İlanları

Benim 2012model doblo aracım v...

Girişimci Kurye İş İlanları

Ticari aracım var kendi isimi ...

Defacto

Merhaba Osmaniye Düziçi ilcesi...

Defacto

Hayır işler Şanlıurfa Viranşeh...

Yurtiçi Kargo Serivisi A.ş.

Beykoz ve çengelköy ve uskuda...

Yurtiçi Kargo Serivisi A.ş.

Manisa/Salihli'den ulaşıyorum ...

Sürat Kargo

Hakkâri yüksekova acenteniz ol...

Hacı Şerif

Ben bayilik almak istiyorum sa...

Yurtiçi Kargo Serivisi A.ş.

acenta şube yönetmek istiyorum...

Son Yorumlanan Bayilik Haberleri

Sivas Evden İş Yaparak Para Kazanma

Hamur işi pasta börek her türl...

Eskişehir Evden İş Yaparak Para Kazanma

Eskişehir Tepebaşı küçük çocuğ...

Kilis Evden İş Yaparak Para Kazanma

Kilis Doğal Gıda Tüketimine Yö...

Çanakkale Evden İş Yaparak Para Kazanma

evde ek iş yapmak istiyorum ge...

Çiğköfte Dükkanı Nasıl Açılır ?

Bence çok mantıklı bir düşünce...

Diyarbakır Evden İş Yaparak Para Kazanma

Evde yapılacak bir iş arıyorum...

Elazığ Evden İş Yaparak Para Kazanma

takı tasarımı ve paketleme...