Evde Bebek Oyuncağı Yapmak
Tarih : 12 Mart 2018 Pazartesi

Evde Bebek Oyuncağı Yapmak

Bebeklerimiz tartışmasız dünyanın en masum en saf varlıkları. Onlar için her şeyin en iyisini istememiz bizi farklı alanlarda etkinlikler yapmaya yönlendirmektedir. Bunlardan birisi de kendi bebeklerimize kendi imkanlarımızla içeriğinden ve kullanılan malzemeden emin olduğumuz oyuncaklar yapmak. Çünkü satın aldığımız bir çok oyuncakta bebeklerin sağlığını tehdit eden malzemelerin kullanıldığı herkes tarafından bilinen bir gerçek halini almıştır. Bu sebeple dışardan ne olduğunu bilmediğimiz tehlikeli oyun araç gereçleri almak yerine bebeklerimizin oyun arkadaşlarını kendi ellerimizle yapmak mümkündür.

Evde Amigurumi Yapımı

Bebeklerimiz için dilediğimiz ölçü ve şekillerde oyun arkadaşları yapabiliriz. Amigurumi evde kolaylıkla yapabileceğimiz oyuncaklar arasında yer almaktadır. Bu basit ve renkli oyuncakları yapmak için ihtiyacımız olan şeyler ise yalnızca bir tığ, renkli ipler (uygun marka ve numarada) ve birkaç eğlenceli model. Tığ ile yapılan örgü bir oyuncak olan amigurumiler bebeklerimiz için tercih edebileceğimiz en sağlıklı ve eğlenceli oyuncaklar olacaktır. Bu oyuncakların fazlaca tercih edilmesi yapım videolarının da kolayca erişilebilir olmasını sağlamaktadır. Hatta örgü dergilerinde, sabah programlarında amiguruminin nasıl yapılacağına dair bilgiler verilmektedir. Dilersek kendi bebeklerimiz için dilersek satarak para kazanmak için yapabileceğimiz bu oyuncakları artık evlerde dekorasyonun bir parçası halinde görmek bile mümkündür.

Evde Ahşap Oyuncak Yapımı

Bir çok ürünün artık sağlık açısından daha tercih edilebilir halde üretildiği zamanda olsak da söz konusu çocuklar olunca yapımında kullanılan malzemelerin içeriğinden fazla emin olmadığımız oyuncakları tercih etmekte çekincelerimiz olduğu aşikar. Böyle durumlarda imkanlarımızın el verdiği ölçüde çocuklarımıza oynamaları için verdiğimiz oyuncaklarını kendimiz yapmaya önem verir hale geldik. Ahşap oyuncaklarda hem hammadesinin  kolay elde edilmesi hem de bir hobi olarak benimsenmesi sebebiyle ilgilenenler tarafından çokça talep görmektedir. Kolayca temin edebileceğimiz birkaç ağaç parçalarıyla dilediğimiz gibi oyuncaklar yapabiliriz. Ahşap masalar, uçak ve arabalar, zeka gelişimini destekleyici oyuncaklar bunlardan birkaçıdır.

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu haber için yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!
Son Yorumlanan Bayilik Veren Firmalar

Sürat Kargo

Hakkâri yüksekova acenteniz ol...

Hacı Şerif

Ben bayilik almak istiyorum sa...

Yurtiçi Kargo Serivisi A.ş.

acenta şube yönetmek istiyorum...

Xml Bayilik Veren Firmalar

Isı yalıtımlı duvar boyası, du...

Yurtiçi Kargo Serivisi A.ş.

Adanaya bağlı Çukurova veya Se...

Yurtiçi Kargo Serivisi A.ş.

Şube bayiliği almak için ne ge...

Defacto

Hakkâri yüksekovadan iletişim ...

Girişimci Kurye İş İlanları

Araçlarım var dağıtım bilgim v...

Yurtiçi Kargo Serivisi A.ş.

Bayilik açmak istiyorum nasıl ...

Defacto

Kütahya Emet ilçesinde defakto...

Son Yorumlanan Bayilik Haberleri

Eskişehir Evden İş Yaparak Para Kazanma

Eskişehir Tepebaşı küçük çocuğ...

Kilis Evden İş Yaparak Para Kazanma

Kilis Doğal Gıda Tüketimine Yö...

Çanakkale Evden İş Yaparak Para Kazanma

evde ek iş yapmak istiyorum ge...

Çiğköfte Dükkanı Nasıl Açılır ?

Bence çok mantıklı bir düşünce...

Diyarbakır Evden İş Yaparak Para Kazanma

Evde yapılacak bir iş arıyorum...

Elazığ Evden İş Yaparak Para Kazanma

takı tasarımı ve paketleme...