Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanma
Tarih : 14 Mart 2018 Çarşamba

Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanma

Düğün hazırlıklarının vazgeçilmez tercihlerinden biri olan nikah şekerleri günümüzde farklı şekil ve tasarımlarda oluşturulmaktadır. Fakat artık bunu yapan firmaların uçuk fiyatlarda olan satışları insanları kendi çabalarıyla bu işi yapmaya yöneltmektedir. Gerekli malzemelerin toptan satışının parakende fiyatında olması ve maliyetinin düşürülmesi sebebiyle evde nikah şekeri yapımı oldukça talep gören bir iş haline gelmiştir. Bazen tek bir kişinin kendisi veya yakın çevresi için tasarlaması bazen de birkaç kadının bir araya gelerek hep birlikte fazla miktarda şeker yapması mümkündür.

Yapılan nikah şekerinin tane adedine göre fiyat belirlemesi yapılmakta ve bu fiyat işin detayına göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin ; sırada düz bir tül ve şekerle yapacağınız tasarımların adedi 5 ila 20 kuruş arasında gelir getirirken daha gösterişli ve el işçiliği gerektiren şekerlerin tasarımının adedi 50 kuruşa kadar çıkabilmektedir. Artık farklı tasarımlar daha çok talep gördüğünden aylık getirisi yapılan miktara göre epeyce fazla olacaktır.

İş Geliştirme Aşamaları

Öncelikle tasarlanacak ürünün belirlenmesi gerekmektedir. Ürünün alıcının istek ve beklentilerine olumlu yönde cevap vermesi için detaylı bir görüşme yapılarak tasarlanacak ürünün taslağı net bir şekilde oluşturulmalıdır.  Daha sonra ürün için gerekli malzemeler en makul fiyatlarda elde edilerek yapım aşamasına geçilmelidir. Bu aşamada titizlik gösterilmeli ve işin içeriğinden sapmadan belirlenen tasarım doğrultusunda ürün çıkarmaya dikkat edilmelidir. Kısa zamanda daha çok iş çıkarmak için planlı çalışmak önemli bir etkendir. Malzemelerin kullanım sırasına göre kategorilere ayrılması işi kolay ve hızlı yapmayı sağlayacağından bu hususta özen gösterilmelidir. Ürün oluşturulduktan sonra paketleme ve pazarlama kısmına geçilir.

Pazarlama Olanakları

Evlerde yapılan nikah şekerlerini dilersek sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla dilersek de ev toplantılarında duyurarak veya küçük sergilerdeilgilenenlere tanıtarak kendi ürünlerimizi pazarlayabiliriz. Bir başka yolu ise, bazı firmaların kadınlara evde iş olanakları sunmak amacıyla kurdukları küçük işletmelere katılarak para kazanmaktır.

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu haber için yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!
Son Yorumlanan Bayilik Veren Firmalar

Oto Marmara

saygın bir firma ve kargoya he...

Defacto

Merhaba diyarbakırın Ergani il...

Yurtiçi Kargo Serivisi A.ş.

ankara mamak sahapgurler yesı...

Yurtiçi Kargo Serivisi A.ş.

Bursa osmangazi ilçesi yunusel...

Yurtiçi Kargo Serivisi A.ş.

Diyarbakır Silvan şube istiyor...

Xml Bayilik Veren Firmalar

E-Hediyeci firması olarak mark...

Pierre Cardin

Bayilik almak istiyorum şartla...

Yurtiçi Kargo Serivisi A.ş.

Manisa/GÖLMARMARA bayilik isti...

Hacı Şerif

Kioks (küçük)şube olarak bayil...

Pierre Cardin

Bayilik almak istiyorum...

Son Yorumlanan Bayilik Haberleri

Eskişehir Evden İş Yaparak Para Kazanma

Eskişehir Tepebaşı küçük çocuğ...

Kilis Evden İş Yaparak Para Kazanma

Kilis Doğal Gıda Tüketimine Yö...

Çanakkale Evden İş Yaparak Para Kazanma

evde ek iş yapmak istiyorum ge...

Çiğköfte Dükkanı Nasıl Açılır ?

Bence çok mantıklı bir düşünce...

Diyarbakır Evden İş Yaparak Para Kazanma

Evde yapılacak bir iş arıyorum...

Elazığ Evden İş Yaparak Para Kazanma

takı tasarımı ve paketleme...