Oto Ekspertiz (Computest) Dükkanı Açmak
Tarih : 3 Kasım 2018 Cumartesi

Oto Ekspertiz (Computest) Dükkanı Açmak

İkinci el araç alıp satmak herkesin ilgisini çeker, rakamlara baktığımızda ülkemizde yıllık yaklaşık olarak 500 bin civarında araç satımı gerçekleşmiştir. Araç satarken ise karşılaşa bilinecek birçok sorun meydana gelebilir, aracın hatası varken satıcı bunu size söylemeyebilir. İşte burada devreye oto ekspertiz dükkanları gelir. Araçların hatalarını, darbe alıp almadığını ve işlevini yerine getirmeyen parçalarını tespit eder. Oto ekspertiz (computest) açmak düşüncesi bu bağlamda herkesin dikkatini çekebilir, şimdi böyle bir işletme kurmak için ne yapmak gerekir? Bu tür bir işletme insana para kazandırır mı? Bu konuda yapılacak araştırmalar sonucunda oto ekspertiz açmanın para kazandıracağı sonucuna ulaşmanız mümkündür.

Oto Ekspertiz Dükkânı Açmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Oto ekspertiz açma konusunda ilk adımları atmadan önce bu konuda çalışma arkadaşlarınızı ve teknik alt yapınızı ayarlamanız yerinde olacaktır. İlk olarak dükkânı açacağınız konumda bulunan belediyeye gitmeniz gerekecektir, iş yeri açma dilekçesini gönderdikten sonra gerekli olan sertifikaları tamamlarsınız.  Belediye fazla bir zaman geçmeden size dönüş yapacaktır ve son olarak vergi dairesine gitmeniz gerekecektir. Vergiye kayıt olduktan sonra dükkânınızı rahat bir şekilde işletebilirsiniz. Oto ekspertiz (computest) açmak işte bu kadar basittir ancak test cihazlarınızı ve ekibinizi ayarlamış olmanız işinizi tamamlamanız için gereklidir.

Oto Ekspertiz Faaliyeti İçin Hangi Bölgeler Uygundur?

İkinci el araç satın alan bir vatandaş ilk olarak size gelecektir, aracın kontrolünü yaptırdıktan sonra alıp alamayacağına karar verir. Bu bağlamda işletmenizi doğru bölgeye kurmalısınız, ikinci el araç piyasasının yoğun olduğu yerlere açmanız durumunda daha fazla kazançlar elde edebilirsiniz. Oto ekspertiz (computest) açmakiçin bölge dışında dikkat etmeniz gerekecek bazı hususlarda olacaktır, bunlardan en önemlisi ise araçların tam anlamıyla kontrollerinden geçirebilecek cihazlardır.

Oto Ekspertiz Cihazları

Test için gerekli olan cihazlar son derece kaliteli olmak durumundadır, denetim yapıldığı için bu ürünlerin bakımı her ay düzenli bir şekilde sürmelidir. İşletme için cihazlar alırken bakanlık tarafından onaylı belgelerinin olup, olmadığına dikkat etmelisiniz. Aksi durumda hem müşterilerinizi kaçırabilir hem de cezalarla karşılaşabilirsiniz.

YorumlarNot: Yorumlarınızda: Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu haber için yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!
Son Yorumlanan Bayilik Veren Firmalar

Yurtiçi Kargo Serivisi A.ş.

K.maras pazarcık ilçesi icin b...

Sürat Kargo

Bayilik şartları baya şube açm...

Sürat Kargo

Biri Büyükçekmece'de olmak üze...

Sürat Kargo

İşkurma arayişi icerisinde old...

Yurtiçi Kargo Serivisi A.ş.

Merhaba; Mersin için bayilik ...

Yurtiçi Kargo Serivisi A.ş.

Şanlıurfa/Suruç ilçe'sinde şub...

Yurtiçi Kargo Serivisi A.ş.

Van merkez de sube acenta başv...

Yurtiçi Kargo Serivisi A.ş.

Batman ili için ihtiyaç dahili...

Hacı Şerif

Adanada bayilik almak istiyoru...

Yurtiçi Kargo Serivisi A.ş.

merhabalar bayilik başvurusu i...

Son Yorumlanan Bayilik Haberleri

Kilis Evden İş Yaparak Para Kazanma

Kilis Doğal Gıda Tüketimine Yö...

Çanakkale Evden İş Yaparak Para Kazanma

evde ek iş yapmak istiyorum ge...

Çiğköfte Dükkanı Nasıl Açılır ?

Bence çok mantıklı bir düşünce...

Diyarbakır Evden İş Yaparak Para Kazanma

Evde yapılacak bir iş arıyorum...

Elazığ Evden İş Yaparak Para Kazanma

takı tasarımı ve paketleme...